Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj w odwiedzinach u mojej prababci, która ma 93 lata. Wygląda świetnie, potrafi ugotować obiad dla całej rodziny, zrobić pranie itd. Ale lubi też sobie ponarzekac ;) Mówi, że czuje się fatalnie, dopóki nie pójdzie do lekarza i nie usłyszy, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Ostatnio czytała gazetę i narzekała, że nic nie widzi (nie nosi okularów w ogóle). No więc moja ciocia dała jej jakieś pierwsze lepsze okulary i babcia powiedziała "No, teraz to potrafię czytać"
Wiecie co w tym wszystkim jest najlepsze?
Babcia dostała same oprawki, bez szkieł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: ja mam babcie, ktora za chwile ma 80 lat i caly czas lata po miescie, zalatwia sprawy, dzwoni z zyczeniami i pyta wnokow o zdrowie masakra wszystkim polecam ten styl zycia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: moja to denerwowalo ze czasami biegalismy za nia jak za malym dzieckiem zeby sobie krzywdy nie zrobila. No jak ona wymyslila ze bedzie pomidory sadzic to ciezko sie dziwic ze my tak nad nia sie trzeslismy. Trzeba bylo z nia chodzić bo sama nje dawala rady.
  • Odpowiedz
@Luna_Lovegood: Mam bardzo podobny przypadek w rodzinie, też kobieta około 80 zdrowa jak ryba ale lubi powymyślać, głównie po to żeby nie odstawać w tych kwestiach od rówieśników( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz