Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirunki,

potrzebuję dobrego tutoriala dla początkujących junglerów, tutorial albo artykuł.

Dawno, dawno temu grałem co nieco i na playerów i nawet rankedy się wygrywało (ten awans z brąz V do brąz IV). Miałem jednak dłuższą przerwę, dżungla się zmieniła i nie wiem co mam robić. z postaci, które chyba by się nadały mam fiddlesticksa (zawsze nim grałem, bo ma W), evelynn, skarnera, maokai (dawniej można było, teraz ciężko to szło więc chyba odpada). mam jeszcze riven, irelkę, gnara, ale nie widziałem wcześniej żadnego info o dżungli dla nich. reszta czampów to typowe suppy, adc, magowie.

pomożecie?

[ #leagueoflegends #gry #mirkopomusz ]
zolwixx - Mirki, Mirunki,

potrzebuję dobrego tutoriala dla początkujących jungleró...

źródło: comment_8t058JQZ5OwhbOVL2325S259rioETXqO.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@AlexAnderson: rito nigdy mi konta nie usunie, za dużo hajsu na nich wywaliłem
@Skubek: toż to pradawny tutorial z czasów pierwszych fiddli. no defense, byle do przodu. potem enemy team snajpuje mnie za wszelką cenę (pierwszy do odstrzału w 90% przypadków), a team hejtuje, bo feedersticks.
@Kunegard: już patrzę. jak uwzględnia nową dżunglę to super, bo ja wypadłem z obiegu jakąs chwilę po dodaniu żaby.
  • Odpowiedz
@zolwixx: Art z 19 stycznia - aż tak wiele się nie zmieniło, jednak na bieżąco dodawane są nowe poradniki w kwestii dżunglowania i innych linii, także chyba okej.
  • Odpowiedz