Wpis z mikrobloga

@marcelus: Ok, zrozumiałem że chodzi ci o W40k, a nie klasycznego Warhammera, czyli gry takie jak Dark Omen i Shadow of the Horned Rat, które miały duży wpływ na serię Total War i były bardzo różne od RTS-ów spłodzonych przez Dune.
@marcelus: ostatnio dodali jako prezent na origin C&C red alert 2 z dodatkiem.

Z tego co pamiętam był to mój pierwszy rts, w którego wówczas niezbyt potrafiłem grać, jednak dzięki temu zakochałem się w tego typu produkcjach.

Pamiętam jeszcze KKND Crossfire.
@saif3r: Pamiętam jeszcze coś takiego. Emperor: Battle for Dune. Strasznie chciałem w to zagrać, z zazdrością patrzyłem na screeny w CLICKU!, ale było to zupełnie poza możliwościami mojego sprzętu, a kiedy już komputer dawał radę były inne gry. Z tą (i kilkoma innymi jak któraś część Earth), że twórcy trochę weszli w ślepą uliczkę, dając graczom pełną swobodę 3D, przez gry traciły na grywalności i sama rozgrywka była nieczytelna. Dopiero chyba
marcelus - @saif3r: Pamiętam jeszcze coś takiego. Emperor: Battle for Dune. Strasznie...

źródło: comment_yOsKQeenPoAhXHdcalKUvklcDn1TFumn.jpg

Pobierz
@marcelus: a ja pamiętam jak za gówniaka ojciec przyniósł mi starcrafta spiraconego - oczywiście bez cdkey ( ͡° ʖ̯ ͡°) byłem tak zajarany że brute-forcowałem ten klucz. Udało się, do dziś pamiętam: 1234567890123 - mozg #!$%@? jak to przeszło xD #nottrolling #takaprawda

edit: żeby nie było, potem kupiłem oryginał żeby na BN grać bo już na tym kluczu się nie dało (o dziwo ( ͡° ͜