Wpis z mikrobloga

Zakupiłem #letv x600 od #ewoo. Niestety od jakiegoś tygodnia wifi zaczęło mi szwankować tzn na początku byłem zachwycony ilością dostępnych sieci lecz obecnie sygnał oscyluje w granicach 1 kreski na 4 (MIUI). Zmieniałem romy począwszy od 04S przez 06S aż do 10S (wersja stock jak i od BB72), nie pogardziłem również dwoma wersjami MIUI od vazgard. Na wszystkich romach jest problem z siłą sygnału wifi. Próbowałem wgrywać fix na wifi, który krąży po sieci, a nawet spróbowałem triku z gumką, lecz nadal siła sygnału jest mizerna.

4 kreski zasięgu wi-fi pojawiają mi się wtedy gdy telefon znajduje się około 1 metra od routera (sprawdzałem na dwóch różnych).

W związku z powyższym skłaniam się ku reklamacji towaru. Czy ktoś z mirków bawił się już w zwrot towaru ze sklepu #jd ? Minęło niestety 14 dni od momentu otrzymania telefonu więc za wysyłkę do Chin nie otrzymam zwrotu z paypala.

Nie wiem jeszcze co napisać do #ewoo i czy otwierać dispute na jd czy normalnie napisać do sprzedawcy. Ponadto pisać, że telefon po tygodniu stracił siłę sygnału wifi czy lepiej napisać, że telefon jak już otrzymałem był felerny. Jak to rozegrać?

#letv #jd #ewoo
  • 24
  • Odpowiedz
@re-member85: dorzucisz mu zdjecie i tyle :) niech sie martwi chinczyk :D moze tez mu napisze ze nowka :D
oczywisice cebula mocna na pisalem zeby pisal cene nizsza jak odesle :D
  • Odpowiedz
@gorush: wiesz ja już cło zapłaciłem więc teoretycznie nie powinienem już drugi raz zapłacić za wysyłkę nowego telefonu do chin, tylko trzeba to jakoś zgłosić do Urzędu Celnego...
  • Odpowiedz