Wpis z mikrobloga

Sam nie przepadam za jego stylem, ale dziwi mnie, że część ludzi rezerwuje wyłączne prawo do bycia przedsiębiorcami tylko dla osób świeckich. A św. Franciszek jest wporzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W kwestii dorzutki, przedstaw choćby krótki biznesplan.
@zorg: @Bethesda_sucks: Tworzenie nowych miejsc pracy - ok. Zarabianie na wiernych i dzielenie się zyskiem - ok. Zarabianie na wiernych i nie dzielenie się z nimi zyskiem - nie ok. To tylko moje zdanie, rozumiem, że ono was nie przekona. Być może zrobić to papież Franciszek:

"Kościół musi przemawiać za pomocą prawdy i świadectwa; świadectwa ubóstwa. Jeśli wierzący mówi o ubóstwie czy o bezdomnych i prowadzi życie jak faraon, to
@donpokemon: Dam Ci jak zechcę. Jeśli się na to zdecyduję, to nie będę Ci zaglądał do łazienki i garażu, jeśli tylko dochowasz umowy i będziesz się za mnie modlił to nic mi do Twego ogrzewania. A Tobie nikt pistoletu do głowy nie przykłada, żebyś dawał o. Rydzykowi. Jeśli jednak wpadniesz na pomysł, żeby mu dać, to Twoja sprawa. Widzę, że bardzo dotyka Cię stan posiadania u innych...( ͡º ͜ʖ
@donpokemon: Dzięki za cytat. Pewnie byłby mnie przekonał, gdyby nie to, że jest wyrwany z kontekstu.
Czekam tylko na magiczne słowo Maybach...
Aha... Pomodlę się dziś za Ciebie... za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)