Wpis z mikrobloga

Mam pytanie może mondre może głupie, nie wiem.
Dlaczego tak dużo #rozowepaski na mirko wkleja zdjęcia zgrabnych panien w bieliźnie i sexy pozach? To jest jakiś Wasz fetysz? Dla mnie to wygląda jak hurr durr jestem taka pewna siebie tylko popatrzcie, ja te dupeczki podziwiam, a nie im zazdroszczę jak większość głupich karyn xD

#logikarozowychpaskow
  • 18
Dla mnie to wygląda jak hurr durr jestem taka pewna siebie tylko popatrzcie, ja te dupeczki podziwiam, a nie im zazdroszczę jak większość głupich karyn xD


@ninakraviz: O kurde, teraz to dałaś popis tej legendarnej logiki( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama lubię oglądać ładne dziewczyny (i ładne koty też), ale podziwiać to ja mogę Sashę Grey bo gdzieś między analem a głębokim gardłem potrafi rozprawiać o Schopenhauerze, a
Chyba masz ból dupy, bo sama zazdrościsz takim laskom zgrabnej figury jak większość karyn ( ͡º ͜ʖ͡º) nie sadze zeby było to jakies nie na miejscu, dla jednej moze byc to motywacja do jakiejkolwiek zmiany w swoim wyglądzie, do ćwiczeń, siłowni itd a druga po prostu lubi i nic Tobie do tego, bo kazdy moze udostępniać co chce..
I właśnie dlatego powstał wykop, żeby przeglądać interesujące nas treści


@anonim1133: wykop powstał celem agregowania informacji :)

@PinkCellphone: to właśnie robię, ale wciąż się coś nowego pojawia, na razie wyłapałam #tekilapoleca i #spamdupeczkami

podziwiać to ja mogę Sashę Grey bo gdzieś między analem a głębokim gardłem potrafi rozprawiać o Schopenhauerze


@rdza: błagam, mogę to wrzucić na mirko? XDDDDDDDDDDDDD\

Chyba masz ból dupy, bo sama zazdrościsz takim laskom zgrabnej figury
@anonim1133:

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność.


mimo to nie wciągniesz mnie w dyskusję na temat wykopkowej aksjologii, skrytykowałam pozę pt. patrzcie na mnie, jestem taka równa która jest po prostu zabawna