Wpis z mikrobloga

Szukam w #czechowice lub #bielsko miejsca gdzie zjemy z dziewczyną jakieś ,,prawdziwe" burgery czyli coś bardziej konkretnego niż te z McDonalda. Oczywiście żeby smakowały jak najlepiej. ;)

Do tego warunkiem koniecznym jest możliwość zarezerwowania stolika + w miarę jak najlepszy klimat/wystrój w środku.

Mam po blisku Sztamfera w #pszczyna ale podobno są lepsze miejsca w okolicy. Wiem też o Zymfcie w Żorach ale trochę mi w ten dzień nie po drodze do tego miejsca.
  • 14
@Hefas: Podobno tam jest ogień z tymi hamburgerami i bardzo poważnie zastanawiam się nad nadrobieniem jakieś 40-45 minut drogi właśnie żeby je spróbować. :D
@Vojak: sprawdź najpierw czy jest Zymft w poniedziałek otwarty, jak nie masz jak mogę podjechać i zobaczyć, bo swego czasu był w poniedziałki zamknięty. Jest ogień i jest tanio i bardzo przytulnie, poza tym można różnych piwek skosztować ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Hefas: chcę tam zabrać dziewczynę na Walentynki bo oboje mamy smaki na takiego burgera od dawna. Dzisiaj albo maksymalnie jutro chcę tam zadzwonić czy są wolne miejsca jeszcze.
@Vojak: akurat miejsca publiczne w żorach są naprawdę zadbane, nie są to najwygodniejsze fotele, ale generalnie więcej niż ujdą, ekran w porządku, 3D też sie wyświetla + budynek po remoncie