Wpis z mikrobloga

Co do tego obrazka z 'your health' w gorących to mi się akcja w UK przypomniała. Rozmowa o pracę, na rozmowie ja i dwóch mudżynów z Senegalu czy #!$%@? wie skąd. Laska pyta o jakiś dowód tożsamości i tak dalej, imię, nazwisko, ja i jeden z mudżynów daliśmy co trzeba, trzeci stoi i się #!$%@? patrzy i nie ogarnia o co chodzi.

Babka do niego: 'whaaaats your name?', mudżynowi chyba coś zatrybiło, wyciąga telefon, odpala facebooka, wbija na swój profil, wali palcem w imię i nazwisko i krzyczy 'my nameee, here my namee!'. Do dzisiaj mi #!$%@? głupio jak wybuchnąłem śmiechem, ten drugi mudżyn to chyba aż się czarniejszy zrobił jak próbował powstrzymać śmiech. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#inglisz #uk #murzyny #afrykanskacebula #heheszki
  • 21
@czinczinatti: pracowałem kiedyś w UK. pamietam czarnego chłopaka, który dostał skomplikowane zadanie wywiezienia wózkiem takim z 1,8 m kartonów do kosza. Jak minęło 20 min szef kazał mi go poszukać. Okazało sie, ze nie zaczaił, ze wózek sie otwiera, wybrał wszystkie które sięgnął i kombinował właśnie jak dostać sie do reszty. Wózek zdążył juz przewrócić ;)