Wpis z mikrobloga

  • 0
@kcpi: wzialem z pomysl na lunchboxa, chyba piekielny kurczak sie nazywalo. tylko zmodydikowalem nieco, dalem mniej ostra papryczke i sam zrobilem sos pomidorowy
  • Odpowiedz
  • 0
@Quis: przepis prosty i szybko sie robi. Tu akurat indyka dalem, podsmazasz sol pieprz, potem pdsmazasz cebule ja lubie duze kawalki, wszystko do gara zalewasz pomidorami w puszce, dodajesz papryke jaka lubisz i ile lubisz, doprawiasz sola, bazylia, czosnkiem i ewentualnie lyzeczka cukru. dusisz 10min na malym ogniu i gotowe
  • Odpowiedz
@yHw0x1c: Robię tak samo jak OP. Zamiast jak debil codziennie stać w kuchni, to przyrządzam obiad na kilka dni. A dlaczego lunchbox? Bo to najwygodniejszy sposób, wygodniejszy po stokroć niż talerze, a ponadto jak czasem nie mam czasu na jedzenie w domu to jest jak znalazł. Także ten, you know nothing... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: tak troszeczkę offtopowo, ale np. Chińczycy (przynajmniej z tego, co widziałem) częściej jadają makaron niż ryż :)
  • Odpowiedz
  • 0
@entaroadun: jak chcesz schudnąć to gorąco polecam dietę bezwęglowodanową (ketogeniczną). Ja na niej 20kg spaliłem, nawet trochę szybciej niż chciałem.
  • Odpowiedz