Wpis z mikrobloga

Dzień 2/500
Ogarnąłem już sobie podstawy programowania obiektowego w C#, na tyle, że mogę już coś sam napisać. Ba! Napisałem aplikację obliczającą pole trójkąta, ale jeszcze w konsoli. Teraz będę zabierał się za pisanie tego samego, lecz już w windowsowym okienku. Powiem wam, że właśnie teraz widać te różnice pomiędzy C# a np. PHP. Inaczej się odwołuje itp... wiadomo, inne języki. Tylko tak dla sprostowania bo ostatnio ktoś na mnie nakrzyczał, że przystawiam te dwa języki i identycznie mi wyglądają.

Motywacja mi dzisiaj strasznie urosła, z początku nie mogłem się skupić, ale jak się ogarnąłem to 2h poleciały nie wiem kiedy. Powiem tyle - strasznie podoba mi się ten język.

Może umieszczać wam jakieś zadanie i będziecie sobie też wykonywali w ramach nauki?
A.. zapraszam do dołączenia do mojego challengu :)
_________________________________________________________________
Zapraszam do obserwowania tagu #500dayschallenge <- Codzienna nauka programowania, aby zdobyć skilla do pierwszej pracy.
Pobierz DobryProgramista - Dzień 2/500
Ogarnąłem już sobie podstawy programowania obiektoweg...
źródło: comment_XDfxpjBCcQUZf3qpHcHcLxCAoO9acymj.jpg
  • 12
@DobryProgramista: Polecam po przerobieniu podstaw zacząć robić jakiś konkretny projekt. Ja najwięcej C# nauczyłem się pisząc appkę na Windows Phone ucząc się nia bieżąco tego co było potrzebne.