Wpis z mikrobloga

Dobra, rozstrzygnijmy to jeszcze raz, może tym razem na zawsze- iPhone 6s 16 GB czy Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB? Przede wszystkim chodzi mi o stabilizację ( ͡° ͜ʖ ͡°), wytrzymałość przy normalnym użytkowaniu, stosunek jakość/cena, aparat, możliwość trzymania plików poza telefonem (jakies chumry itd.) Docelowo ma to być telefon na minimum 2 lata, bez nerwów, że coś nie działa albo się zwiesza.


#telefony #samsung #android #bojowkaandroid #gsm #iphone #iphone6 #iphone6s #bojowkaios #apple
xxx111xxx - Dobra, rozstrzygnijmy to jeszcze raz, może tym razem na zawsze- iPhone 6s...

źródło: comment_Gg3m5B4O2QbSWywiAn2Hc4PAh52AU8O1.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Dpdp: Niestety, albo na szczęście, nie.
Od ponad dwóch lat użytkuje LG G2 i nie zawiódł mnie przez ten czas ale już nie wystarcza. Z resztą widzę, że Android robi z tym przecież całkiem niezłym telefonem co chce-zwiechy, wywalanie do ekranu głównego, brak reakcji itd.
  • Odpowiedz
@xxx111xxx: Bierz Samsunga. iPhone przestanie być stabilny przy następnych aktualizacjach, updatowanie softu w iPhone to cofanie się wstecz. Mój iPad po przejściu z iOS7 na iOS9 nadawał się tylko do wyrzucenia. Bierz Androida, tu te update'y przynajmniej coś usprawniają, a u Apple wymuszają kupno nowego. W dodatku masz 32 GB. IPhone mając 16 jest bezużyteczny, bo sam system zajmuje kolo 4. Zostaje 11. Trochę muzyki. Zostaje 10. Trochę zdjęć dobrej
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: dużo aplikacji, ponad 10000 pozycji w zdjęciach - nawet przy trzymaniu wszystkiego w iCloud miniaturki trochę waza. Samo to zje 11GB, które są w wersji 16. A u mnie jeszcze filmy do pokazania klientom, pare GB na cache z drona. Przy 64 zostaje mi ~15GB miejsca
  • Odpowiedz
@mistellaire: S6 był właściwie pewniakiem. Ale po przeczytaniu opinii użytkowników na temat serwisu gwarancyjnego, wybuchających ładowarek albo pękających podczas ładowania ekranów pojawiły się spore wątpliwości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xxx111xxx: To żeś #!$%@?ł .. wybierasz pomiędzy kijem z kupą a kijem z gównem :|
iPhone po update zmuli totalnie - celowy zabieg aby kupić nowszy model
Ten model samsunga za chwile odejdzie w zapomnienie bo zaraz S7 i za chwilę S8 i wszystko będzie miało jeden wielki mankament .. TouchWiz, co prawda niby od S6 się to poprawiło ale ja już samsungowi nie dam kredytu zaufania.
  • Odpowiedz