Wpis z mikrobloga

Dobra, rozstrzygnijmy to jeszcze raz, może tym razem na zawsze- iPhone 6s 16 GB czy Samsung Galaxy S6 Edge 32 GB? Przede wszystkim chodzi mi o stabilizację ( ͡° ͜ʖ ͡°), wytrzymałość przy normalnym użytkowaniu, stosunek jakość/cena, aparat, możliwość trzymania plików poza telefonem (jakies chumry itd.) Docelowo ma to być telefon na minimum 2 lata, bez nerwów, że coś nie działa albo się zwiesza.


#telefony #samsung #android #bojowkaandroid #gsm #iphone #iphone6 #iphone6s #bojowkaios #apple
xxx111xxx - Dobra, rozstrzygnijmy to jeszcze raz, może tym razem na zawsze- iPhone 6s...

źródło: comment_Gg3m5B4O2QbSWywiAn2Hc4PAh52AU8O1.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@xxx111xxx: czytając takie opinie nie kupisz nic. Ja kiedyś byłem fanem androida. Od pewnego czasu prawie tylko ajfony, czasami kupuje coś z andkiem. Miałem LG G3, miałem SGS6, miałem Nexusa 5. Nic nie spełniło moich oczekiwań.
  • Odpowiedz
@meciasek: jakby nie patrzeć, znam masę ludzi używających w dalszym ciągu iP 4,4s, nie wspominam już nawet o 5/5s bo to chyba najbardziej udany z modeli. Twierdzą, że da się na nich swobodnie pracować. A od premiery minęły już długie lata...
  • Odpowiedz
@rolfik_r1 @xxx111xxx: prawdę mówiąc ten temat to jeden wielki shitstorm, ale z własnego doświadczenia wiem, że na ip4s po update telefon zmulił zauważalnie .. ale jak to się mówi - "wyjątek potwierdza regułę"

to wracając do twojego głównego pytania: +1 dla iPhone
  • Odpowiedz
@xxx111xxx: Iphone 6s będzie lepiej trzymał cenę. Po czasie wyjdzie tobie sporo taniej od samsunga. Na szybko sprawdziłem iphone 5 na olx. Najtańsze działające i poobijane są po koło 600zł (data premiery: 12 września 2012) Samsung s4 (data premiery: 27 kwietnia 2013) najtańsze i poobijane (nie mini) zaczynają się od 380zł xD. Widać wolny rynek nie docenił telefonu wydanego 8 miesięcy później z fhd, miliardem rdzeni i megapixeli ( ͡
  • Odpowiedz
@liberssky: mój ostatnio iOs to ten z iphona 3gs ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę się pewnie pozmieniało od tego czasu ale wtedy był ok. Od tamtej pory był tylko Android więc trudno dokonać na tej podstawie wyboru
  • Odpowiedz
Docelowo ma to być telefon na minimum 2 lata, bez nerwów, że coś nie działa albo się zwiesza.

@xxx111xxx: no to nie powinieneś brać samsunga pod uwagę
  • Odpowiedz
@xylorinn: wszystkie plusy i note odpadają, są zwyczajnie zbyt duże.

Wiecie co mnie najbardziej martwi, jeśli chodzi o wyposażenie tych flagowców?
Nie brak możliwości rozszerzenia pamięci czy wydajność baterii ale...brak radia ( ͡° ʖ̯ ͡°) to strasznie smutne, że powoli wywalają zewsząd tę funkcję a to właśnie z niej korzystam codziennie.
  • Odpowiedz
@mistellaire: Fakt - można, a nawet trzeba i w przypadku budżetowych telefonów rozumiem i osobiście lubię zabawę romami, bo sam jestem w pełni androidowy jeśli chodzi o sprzęt mobilny. Ale wydając 3k na telefon chciałbym, żeby #!$%@?ł jak na flagowca przystało out of box, bez żadnych kombinacji.
  • Odpowiedz