Wpis z mikrobloga

  • 1506
Dobra pora na #rozdajo
Kazda osoba nie liczac zielonek ma szanse na wygranie karty graficznej GTX 650. Nie jest to karta najwyzszych lotow i raczej wiedzmina na tym nie odpalicie, ale troche starsze gry beda dzialac plynnie.
Karta uzywana z dwa tygodnie. Kupowalem zestaw i karte wymienilem na mocniejsza, a ta ciagle zalega mi w pudelku.
Co zrobic aby wygrac? Zaplusuj ten wpis i napisz komentarz w ktorym napiszesz, lub zrobisz cos kreatywnego. Wyniki konkursu w Poniedzialek godzina 16:00. Powodzenia wszystkim.
  • 217
  • Odpowiedz
@Tymariel: Zaliczę sesję :) pomijając drobny fakt że trzeba być bardzo kreatywnym żeby zaliczyć coś abstrakcyjnego, to 5 egzaminów w tydzień, z czego do dwóch jestem dopuszczony, wymaga nie lada kreatywności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kocham te komentarze "mam nadzieję że się nie popsuje jak poprzednia", "włożę do Pcta rozowemu mamie tacie.. " przy każdym rozdajo okazuje się że ktoś czegoś nie ma. Tak #!$%@? PCta bez karty graficznej macie. Jak by rozdawali tlen to też byście pisali ze nie macie czym oddychać xDD
  • Odpowiedz
@Tymariel: Zaplusowalem chociaż mam gtxa 970. Jesli wygram oddam kartę mojemu koledze, którego nie stać na taki wydatek. Zapewne spełnię jedno z jego małych marzeń.
  • Odpowiedz
@patipati: nie obnosił w sensie: nie latałbym i rozpowiadał tego, poza poinformowaniem bliższej rodziny. A Telefony czy auto, czy dom - wiele osób kupuje, niekoniecznie wygrywając w totka
  • Odpowiedz