Wpis z mikrobloga

Pierwszym miastem, jakie zbudowałem po kupieniu Cities: Skylines, było okrągłe miasto, którym chwaliłem się zresztą na Wykopie. Wyglądało nieźle, ale kulało pod względem funkcjonalnym. Ostatnimi czasy postanowiłem powrócić do tej idei, tym razem od początku bardzo skrupulatnie planując wszystkie elementy infrastruktury. Tak powstało Mireczkowo - jeszcze doskonalsze okrągłe miasto.

Więcej zdjęć w komentarzach.

#citiesskylines
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - Pierwszym miastem, jakie zbudowałem po kupieniu Citi...

źródło: comment_20vKA9xYe77eRCv3gJSJcfZiK8dQdK6f.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
W centrum mamy 6 linii metra. W okolicach obwodnicy każda z nich rozdziela się na dwie, dzięki czemu przedmieścia są obsługiwane przez aż 12 linii metra. Komunikację miejską uzupełniają autobusy, jeżdżące promieniście.

@Tropz: nie, grafika z podstawowej gry. Detale na high (zwiększyłem do screenów, z reguły gram na niskich).
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - W centrum mamy 6 linii metra. W okolicach obwodnicy ...

źródło: comment_jUhkyAYlX2idb7EHRH2CBH3La6eRqD8C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Świetne miasto. Takie pytanko, całkowicie zrezygnowałeś ze stref przemysłowych? Rozwijało się miasto w miare naturalnie bez zakładów?
  • Odpowiedz