Wpis z mikrobloga

Jest, jezeli zwierzęta nie cierpią, i żyją w godnych warunkach


ale ten piesio z obrazka też zapewne żył w godnych warunkach i został zabity w humanitarny sposób

Jak się czujesz z tym, że korzystając z komputera, wykorzystujesz części, które robią 12 letnie dzieciaki w fabrykach w Azji, pracując po kilkanaście godzin dziennie, w skandalicznych warunkach? [..]


nie
  • Odpowiedz
@Chodtok:

ale ten piesio z obrazka też zapewne żył w godnych warunkach i został zabity w humanitarny sposób


Ty serio opierasz swoją argumentacje na fikcyjnym komiksie z internetu? Nie wiem co ty próbujesz ugrać - zamiast logicznie argumentować, to próbujesz wywołać we mnie obrzydzenie, czy grac na emocjach.

Widzisz, uważasz siebie za takiego oświeconego, a dyskusja z tobą nie ma sensu - zbijasz pytania i argumenty, odpowiadasz na te nie
  • Odpowiedz
Ty serio opierasz swoją argumentacje na fikcyjnym komiksie z internetu? Nie wiem co ty próbujesz ugrać - zamiast logicznie argumentować, to próbujesz wywołać we mnie obrzydzenie, czy grac na emocjach.


lel, to ty się do niego przyczepiłeś
komiks był tylko odpowiedzią na twierdzenie, że zabicie zwierzęcia w celu pozyskania mięsa jest ok

zbijasz pytania i argumenty, odpowiadasz na te nie skierowane do ciebie, na te skierowane do ciebie odpowidasz głupio
  • Odpowiedz
@Chodtok: od cholery merytoryczne te twoje argumenty. Twoje żywieniowe zachcianki to twoja sprawa, możesz sobie nawet jeść gówno - nic mi do tego. Musisz zdać sobie sprawę, że nie ustawisz świata na swój pokręcony sposób, bo większość ludzi zawsze będzie jadło mięso. Nie ważne jak bardzo wmówisz sobie, że to nienaturalne i niepotrzebne. A używanie mało śmiesznych komiksów do "argumentacji" jest na prawdę słabe.
  • Odpowiedz
Nie ważne jak bardzo wmówisz sobie, że to nienaturalne i niepotrzebne


lol, nigdzie nie pisałem że to nienaturalne
a to że w dzisiejszych czasach jest to większości ludzi zupełnie niepotrzebne to fakt a nie moje wmawianie sb

tak więc
  • Odpowiedz