Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie mam zbiór kanałów na youtubie i nie mam czasu specjalnie pisać artykułów a mam dosc duzą widownie na mojej stronie pomyślałem zeby powstawiać raz kiedys filmik danego uzytkownika którego obserwuje na youtube i wpisać jako nazwa artykułu nazwe filmiku i kilka słów od siebie oraz ten filmik i tak co jakiś czas , czy ktoś sie do czegos moze przyczepić ?
#wordpress
  • 4
  • Odpowiedz
@horrormaniak: raczej nikt Ci zabronić nie może, chyba, że chcesz wstawiać mirror filmu zamiast bezpośrednio z kanału autora. No, jedynie przyczepić się mogą fani tego kogoś, jeśli im się Twój komentarz nie spodoba :>

edit
A, no i wszystko spoko jak się trochę rozpiszesz, bo jeśli ten film ma być treścią artykułu to trochę gównocontent
  • Odpowiedz
@Szosteczka: nie normalnie filmik z kanału mi chodzi a komentarze pozytywne tylko , bo widze youtube pozwala udostępniać tylko nie wiem czy autor co to wykonał poświęcił czas moze mi coś zarucić czy wszystko legalnie .
  • Odpowiedz
@horrormaniak: jak dajesz odnośnik do jego filmu to nie ma podstaw, podajesz jego materiał dalej, nowi ludzie go widzą, wyświetlenia się zgadzają... autor może ewentualnie sam sobie zastrzec, że jego filmy nie mogą być wyświetlane z embedów z innych stron.
  • Odpowiedz