Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@ButtHurtAlert: wiem. ale jedząc to nie przyczyniam się do cierpienia żadnego żywego stworzenia i to jest dla mnie priorytet.

Możemy w końcu zakończyć ten temat? dobranoc :)
  • Odpowiedz
@aaa_daa:

a czuje się o wiele lepiej :)

jadłam drób niedalej jak miesiąc temu


Życzę zatem zapału, gdyż jedna moja koleżanka i jeden kolega trwali w swojej wegetariańskiej diecie ok. 1,5 roku (lub nawet 2 lata). Też bardzo chwalili. Po pewnym czasie oboje zrezygnowali w podobnym odstępie czasu, gdyż zwyczajnie zaczęli odczuwać skutki diety - czuli się zmęczeni, ospali, bez energii, a koleżance zaczęły wypadać włosy. Może to zwyczajny zbieg okoliczności,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wlodarmw: za to ja mam koleżankę która od kilku lat jest weganką i wygląda coraz lepiej - zdrowiej. wszystko trzeba robić z głową - będąc na diecie wegańskiej trzeba bardziej myśleć o tym co się je.
taki Mike Tyson na przykład wygląda raczej dość zdrowo.
za to ja jutro nie będę jeśli nie pozwolicie mi spać ;)
  • Odpowiedz
@aaa_daa: Szanuj historię ;) @dzieju41:

Początkowo pączki nie były przygotowywane na słodko, słodki pączek jest zapewne zapożyczeniem z kuchni arabskiej. Początkowo również w kuchni polskiej pączki miały postać ciasta nadziewanego słoniną
  • Odpowiedz
@wlodarmw:
Ja mięsa nie jem od prawie 10 lat a weganką jestem od około 5. Czuję się normalnie, badania krwi mam ok, włosy mam gęste i nie mam niedowagi i ogólnie nie mam żadnych niedoborów.

aha i zawsze jakoś jak widzę ludzi z takimi fanaberiami jak wegetarianizm wyglądają one jak patyczaki ze skórą bladą niczym u Draculi

Wiesz ja często jak widzę prawilnych mięsojadów to mają oni problem z nadwagą oraz
  • Odpowiedz
Poznań! Kupię gdzieś jakieś wegańskie pączki?

@aaa_daa: We Wrocławiu wszystkie bez skwarków są wegańskie. Zdradź lepiej gdzie mogę dostać mięsne pączki. Czeburiaki?
  • Odpowiedz