Wpis z mikrobloga

133 517 - 450 = 133 067

Z okazji tłustego czwartku i wypisu Gnidy odwiedziłam RCKIK. Teraz mogę bezkarnie zjeść tyle pączków ile dam radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wspaniałe stulecie (czy inny turecki tasiemiec) obejrzane na mega wygodnym foteliku :)

Przy okazji zarejestrowałam się na dawcę szpiku (bo @gnida84 kazał :P). Teraz tylko czekam na potwierdzenie rejestracji.

#barylkakrwi #krwiodawstwo
Kiziak - 133 517 - 450 = 133 067

Z okazji tłustego czwartku i wypisu Gnidy odwiedz...

źródło: comment_CSTG5z09CkBDsHYjV7IDHeggviYh6yON.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Kiziak: a czemu nie stosujesz się do regulaminu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2) w czasie zabiegu pobierania krwi i jej składników nie można używać telefonu komórkowego, aparat może zakłócić funkcjonowanie elektronicznego sprzętu pobierającego krew.
  • Odpowiedz
@EloBaza: Radom?
Żadna z Pań pielęgniarek nigdy nie zwróciła mi uwagi na używanie telefonu a oddawałam już w co najmniej 5 różnych miejscach.
Poza tym ma Pan dowód, że używałam telefonu? :P
  • Odpowiedz
@EloBaza: Poza Radomiem nigdzie go nie ma. Ale czemu tu się dziwić. Radom.

Z tego co mi się wydaje mamy domniemanie niewinności (chyba że coś się zmieniło w Kaczogrodzie) więc to Ty musisz mi udowodnić winę :P
  • Odpowiedz
@Kiziak: nie wiem, ja zawsze się cykałem i nie wyciągałem tel dlatego zdziwiło mnie że ludzie pod tym tagiem sobie normalnie strzelają fotki xD w tym mies. mam zamiar oddawać w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kiziak: ja pierwszy raz będę oddawał poza miejscem rodzinnym i myślałem że w takim przypadku będę miał nową książeczkę i liczba oddanych litrów będzie liczyć się od nowa. Ostatnio gdzieś przeczytałem że to się sumuje niezależnie gdzie bym oddawał. Jesteś w stanie to potwierdzić?
  • Odpowiedz
@goblin21: @Kiziak: jeszcze mnie naszła jedna myśl. Skoro mam książeczkę z RCKiK w Radomiu i będę ją dalej podbijał w Warszawie, to jeśli zostanę Honorowym Dawcą i będę chciał mieć darmową komunikację miejską to będzie to kom. w Radomiu czy Warszawie? xD
  • Odpowiedz
@EloBaza: Jeśli chodzi o Radom i komunikację miejską to:

3. Zasłużeni Honorowi Dawcy Krwi:

– mężczyźni po oddaniu 18 l krwi pełnej lub odpowiadającej tej objętości ilości innych jej składników są uprawnieni do korzystania z biletu ulgowego w wysokości 1,50 zł w komunikacji miejskiej w Radomiu na podstawie odpowiedniego wpisu w legitymacji Honorowego Dawcy Krwi wraz z dowodem osobistym.

kobiety po oddaniu 15 l krwi pełnej i mężczyźni po oddaniu 25 l krwi pełnej lub odpowiadającej tej objętości ilości innych jej składników są uprawnieni do korzystania z bezpłatnych przejazdów w komunikacji miejskiej w Radomiu na podstawie imiennego biletu wolnej jazdy, wydanego przez
  • Odpowiedz
@EloBaza: i tu właśnie nie mam pewności a też się zastanawiałam. Mam nadzieję, że wystarczy, że gdziekolwiek oddam wystarczającą ilość krwi.
  • Odpowiedz