Wpis z mikrobloga

wynegocjowałem traktat z Rosją i wyprowadziłem wojska Sowieckie , może dlatego wynegocjowałem umorzenie połowę Polskich długów


@lechwalesa: Normalnie człowiek orkiestra, sam wszystko zrobił! Ciekawe tylko w jaki sposób jak nawet we własnym języku się wysłowić nie potrafiłeś?!
@lechwalesa:

@xSQr: Nie miałem pojęcia o stosunkach międzynarodowych ,Może dlatego wynegocjowałem traktat z Rosją i wyprowadziłem wojska Sowieckie , może dlatego wynegocjowałem umorzenie połowę Polskich długów może dlatego w decydujący sposób wpływałem by przyjęto Polskę do Unii i NATO i jeszcze parę innych spraw .


Z całym szacunkiem, ale może odniósłby się Pan do całości wypowiedzi, a nie tylko do wygodnych fragmentów. Od kiedy przeglądam mirko, zawsze leci ta sama
@lechwalesa: Panie Prezydencie traci Pan i tak niską wiarygodność tymi akcjami z wycofywaniem się z debaty i tymi nerwami w każdej wypowiedzi, myślę że coraz więcej ludzi utwierdza się w Pana agenturze, jeśli byla prawdziwa to spoko, jeśli nie to gratuluję debilizmu w zachowaniach
mimo całej sytuacji uważam to za totalny brak kultury gdy widzę jak wykopki piszą na Ty do byłego prezydenta i chcac zabłysnąć na fali obecnego hejtu przesciagaj się w pisaniu tych samych tekstów o Bolku itd. Rozumiem że w necie nie stosuje się przeważnie zwrotów Pan itp. wszyscy zwracają się bezpośrednio ale wydaje mi się ze w tym przypadku nikomu korona z głowy nie spadnie jeśli zamiast ordynarnego "Ty Leszek" itp. zaczelibyscie
@BOYAR: chciałeś powiedzieć "uważam to za totalny brak kultury gdy widzę jak PAŃSTWO piszą na Ty (...) zamiast ordynarnego Ty Leszek" itp. zaczeliby PAŃSTWO od Panie Prezydencie"
widzę, że do pouczania Pan jest pierwszy. Jednak radzę Panu nie prowokować Państwa wykopków bo mogą Pana obśmiać Panie @Boyar
@lechwalesa: Pan wyprowadził wojska sowieckie jak nasz flisaczek toruński żabki? Sam jeden? To mi przypomina fragment piosenki zespołu gdańskiego Dzieci Kapitana Klossa: "To on na tyłach wroga zmieniał losy wojny".
Umorzenie polskich długów było też w kontekście słynnej "operacji Samum". Co z tego, że umorzył Pan niby wtedy długi jak poparł Pan Platformę, która zadłużyła nas co najmniej 10 razy bardziej przez 8 lat.
Traktat z Rosją? To gdzie odszkodowanie za