Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich Mirków!
Ostatnio kupiłem redmi note 2 prime. Ogólnie dobry telefon, ale mam dwa problemy z którymi nie potrafię się uporać.

1. Bateria.
2. Kontakty.

Ad. 1. Bateria trzyma mi na załączonym ekranie 2h i nie więcej.
Co zastosowałem by zmniejszyć zużycie:
- zmiana uprawnień w aplikacjach
- ciągłe "czyszczenie"
- wgranie MIUI Polska
Mimo zastosowanych zmian dalej nie dorównuje mojemu poprzednikowi.

Wcześniej miałem ( w sumie nadal mam) Nexusa 4 i przy załączonych danych w tle, kilku rozmowach (kilku minutowych) ciągłego korzystania ze snapa, tindera, słuchania muzyki na głośnikach/słuchawkach i przeglądania wypoku i internetów,
cały dzień wytrzymywał. Spodziewałem się, że będzie podobnie.

Ad. 2. Kiedy szukam jakiegoś kontaktu i przejeżdżam palcem po literach alfabetu zawsze zatrzymuje mi się na literze "L"
i nigdy nie chce iść dalej.

Z góry dzięki za pomoc. :)

#redminote2
#redminote2prime
#xiaomi
#problem
  • 11
@robciorz: restart telefonu i trzymaj vol+ i power. Dla pewności zalecają. Ja na note 2 zwykłym mam 6 godzin pracy i zostaje mi 20% a inni narzekają. To mój drugi note 2 i oba tak samo działają
@lukaschels Od piątku go używam bo wcześniej jeszcze czekałem, aż dotrze paczka z etui i szkłem hartowanym. Poczekam jeszcze z tydzień i napiszę o zmianach (bądź ich braku), a w międzyczasie będę się kierować poradami Mirków. Dzięki za informacje. :)
Drogie Mirki!
Znalazłem rozwiązanie na problem z kontaktami!
Wystarczy że zmienicie wszystkie kontakty, które zaczynają się na literę "Ł" i wszystko będzie ok. :)