Wpis z mikrobloga

@coolpa96: @mateo__: @NostalgicznyPasterz: @antonio20:

Dzięki za konstruktywne odpowiedzi :)

Trochę sobie pograłem, złożyłem talię maga dla biedaków z icyveins (dzięki za link) i nawet często wygrywam :) Wbiłem na początek rangę "tarczownik" ( ( ) ale osiągnięcie nie?, hue hue hue ).

Co widzę to, że dużo ludzi ma talie z jakimiś kozackimi kartami - trzesię się cała "plansza" i "świstu, gwizdu wszystko poszło w #!$%@?" - coś mi się wydaje, że nie inwestując mamony to pewnego pułapu prędko nie przeskoczę. Mimo, że stosunkowo często daje sobię radę tą talią z takimi uberkoksami :)

Dalsze pytania o #hearthstone bo gra mi się podoba i zamierzam grać dalej:

Co Waszym zdaniem najlepiej robić przez pierwsze tygodnie gry? Czy lepiej:

1. dalej próbować gry rankingowej talią dla ubogich (pisali że wysoko można nią zajść ale ból dupy będzie duży)
2. czy budować za wszelką cenę jakąś lepszą talię?
3. skupić się na jednej klasie, czy próbować różnych
4. próbować tych całych aren? (jeszcze nie spróbowałem)
5. czy opłaca się kupić te przygody (naxx, bwl (czy jak oni tam ją nazwali w HS), liga odkrywców) - jeśli tak to w jakiej kolejności to robić
6. co to znaczy rng?
7. co to jest "tempo"?
8. jak zdobywać proszek? i nowe karty - jak to robić najskuteczniej nie wydając miliona monet - trochę wydac mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ale nie chcę być ciulem pay to win ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 21
@wykopowaswinia:
1. Tak. Skoro do wyboru masz ranked i casual, to zawsze lepiej grać ranked - lepsze poznanie gry itd.
2. Tak. Co innego masz do roboty?
3. Trzeba wypróbować każdą klasę, ale miej w pamięci to, że najlepsze decki niektórych klas są droższe w porównaniu do innych.
4. Tak. Arena to fajny tryb i prędzej czy później będziesz musiał je zacząć je grać ; )
5. Tak. Naxx -> LoE
@MainstreamowyHipster: weź chłopie przeczytaj swoje wypowiedzi, akurat ty nie wytłumaczyłeś nic tylko w kolejnych swoich wypowiedziach pokazałeś w jak dużym stopniu ogarniasz grę używając języka niezrozumiałego dla początkującego gracza

"lizanie po jajach" - metafora oznaczająca nadmierną wzajemną adorację

btw: która klasa? iksDe
@wykopowaswinia: #!$%@? Ci do mojego XD będę go używał i za 50 lat, bo lubie XD
Które pojęcia są nie jasne? Value i Tempo? Innych nie użyłem. Value mogłeś wywnioskować z naszej wypowiedzi, ale lepiej skupić się na tym żeby nazwać mnie gimbusem. Zakładam że angielski znasz i słowa typu Trade kojarzysz. A zresztą zamiast się spytać czego nie wiesz, lepiej wyzwać od gimbusa. Prawidłowe podejście.
@wykopowaswinia:

1. dalej próbować gry rankingowej talią dla ubogich (pisali że wysoko można nią zajść ale ból dupy będzie duży)

Tak, ale nie jest to jakiś priorytet. Będzie dobrze jak dojdziesz do 15.

2. czy budować za wszelką cenę jakąś lepszą talię?

Za wszelką cenę - nie. Ale należy eksperymentować. Przejrzyj sobie różne talie - na pewno znajdziesz coś, co wyda Ci się ciekawe. Nawet jeśli nie będziesz miał potrzebnych kart