Wpis z mikrobloga

Tak oglądam sobie te stare czarno-białe blachy i uważam że są zajebiste. Sam takie nadal mam, ale zastanawia mnie jedno. Czy jak bym chciał zmienić auto to mógłbym je jakoś zarejestrować żeby nadal mieć czarne rejestracje tyle że w nowym aucie ?
( Wiecie taki zonk auto dość nowe i czarne blachy, a poza tym HWDUE i nie chcę faszystowskich oznaczeń Związku socjalistycznych republik europejskich na swoim aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#czarneblachy #samochody #tablicerejestracyjne #motoryzacja #pytanie
  • 12
@Kejran: no nie, jak masz z tego samego okręgu administracyjnego to nie musisz. To też jest troche #!$%@? bo wraz z tą reformą administracyjną pozmieniały się powiaty a czasami nawet województwa. Może coś się zmieniło (w co wątpie) ale z czarnymi jest tak samo jak z białymi
@Kejran: Też tak miałem, jak się skończyły miejsca. Zostały nadal czarne. Chodzi mi o zakup całkowicie nowego auta i możliwość użycia starych rejestracji w nowym aucie. Przełożenie z 20 letniej skody np do 7-8 letniego citroena albo volviacza którego chcę teraz kupić.
@Alfa-spierdox88: mieszkasz w Polsce? Dziwne, że nie wiesz nic na ten temat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Zdejm_Kapelusz: zawsze można robić tylko przegląd i wkładać karteczkę do dowodu. Sądzę, że policja nie #!$%@? się do tego w wypadku czarnych blach. Do 2000r były czarne blachy i aut z jego końcówki już coraz mniej. Znacznie więcej z 80/90 w garażach stoi