Wpis z mikrobloga

Zamierzam kupić kartę ASUS GTX 960 STRIX OC (ew. coś od MSI), ale zastanawiam się czy warto inwestować w wersję z 4GB VRAM? Ta karta i tak nie wydala na ultra w najnowszych grach które wymagają więcej VRAMU dla tekstur, więc jest sens przepłacać?


#pcmasterrace #nvidia #gtx960
  • 8
@piterek: ja kupiłem MSI GTX 960 2GB, bo wówczas nic innego za 1000 zł nie było ( #bojowkanvidii ),
dzisiaj pewnie skusiłbym się od razu na GTX 970 4GB, a nie jakieś półśrodki. może wstrzymaj się, odłóż kapuchę i od razu kup to co ma być:) ja kupuję na lata (z okazji premier Wiedźmina), więc następna karta dopiero na CyberPunk 2077. Wtedy mam nadzieję bez kompromisu kupić to co ma być,
@piterek: ja gracz nalogowy, ale nalogowo tylko StarCraft, LOL (ostatnio rzadko), Wiedźmin... czasem jakiś Grid, czy starszy FPS.
W Wiedźminie na 1680x1050 z częściowymi High i częściowymi Ultra gra chodzi nawet płynnie. nie wymagam 60 klatek, ani nawet 30, zacina czasem. mimo to troszkę boli, że tak niewiele brakuje by grać na full. karta cicha, nie przegrzewa się, przesiadałem się z GTX 260 więc przepaść :)