Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:

Poprosiłem IPN aby zorganizował spotkanie prowadzące do prawdy ,ale z tego co widać ,nie da się .Zrobimy inaczej .
IPN w moim przypadku w sprawie rzekomej mojej współpracy z SB wyjaśnienia wykonał nie właściwie , nieuczciwie niedbale .Właściwie wykonał to na spreparowanych , przygotowanych materiałach przez SB . SB zniszczyło w moim przypadku blisko 100 opasłych tomów zostawiając przygotowanych fachowo kilka karteluszek . Jednocześnie IPN dopuścił nieodpowiedzialnych , niefachowych ludzi do wyciągania i publikowania kłamliwych oskarżeń i pomówień .Ci pracownicy Państwowi łamiąc prawo i wyroki sądowe głosili publicznie wyroki odwrotne Takim postępowaniem IPN naraził mnie osobiście i SOLIDARNOŚĆ na osłabienie tak wspaniałego zwycięstwa nad komunizmem pod moim bezdyskusyjnym kierowaniem od początku do końca .Głęboko wierzyłem że IPN wyjaśni wiele spraw z mojego bogatego życiorysu , a tymczasem IPN opowiedział się po stronie manipulacji i kłamstw opracowanych i podrzuconych przez SB . Wobec tego IPN oddaję do sądu wierząc że sąd zrobi to dokładniej zawodowa co może doprowadzi wreszcie do prawdy .
Lech Wałęsa
  • 34
@lechwalesa: Przez chwilę, pomimo mojej znikomej sympatii do Pana osoby, naprawde wierzyłem, że u absolutnego schyłku swojej publicznej bytności podejmie się Pan próby uzasadnienia swoich poczynań. Nie zadania kłamu twierdzeniom, że współpracował Pan i był Bolkiem, bo to zbyt dobrze udokumentowane i udowodnione, ale chociaż próby uzasadnienia swoich poczynań. Wykazania, że nie było się po prostu gnidą i oportunistą, ale że inaczej się nie dało, albo został pan ograny, wbrew swojemu
@lechwalesa: Wałęsa, po raz kolejny oszukałeś ludzi. Po co nakręcałeś całą akcję z debatą? By na końcu podkulić ogon i pojechać po ochłapy do Chile? Zero szacunku dla takiego zachowania. Szkoda, że się nie przyznałeś w końcu i nie posypałeś głowy popiołem. Już na zawsze będziesz Bolkiem.
Panie prezydencie, sprawa współpracy z bezpieką obchodzi juz chyba tylko Pana i garstkę historyków. Po trzydziestu latach to już jest kpina, a nie debata. Kończ Waść wstydu oszczędź...
@lechwalesa: Czyli coś jest na rzeczy... ośmieszasz się Pan, ale już powoli kończy się epoka takich ludzi powoli wymiatani będziecie z życia publicznego i pamięci o manipulantach/przekrętach z okrągłego stołu. Bohaterzy swoich sakiewek.
@lechwalesa:

SB zniszczyło w moim przypadku blisko 100 opasłych tomów

IPN naraził mnie osobiście i SOLIDARNOŚĆ na osłabienie

tak wspaniałego zwycięstwa

pod moim bezdyskusyjnym kierowaniem od początku do końca

wiele spraw z mojego bogatego życiorysu


Mi jest trochę głupio pisać w internetach o moim 25cm penisie, żeby mireczki się głupio nie poczuły, a Leszke tak..
Jak bardzo trzeba być zadufanym w sobie megalomanem, żeby pisać takie rzeczy?