Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:

Poprosiłem IPN aby zorganizował spotkanie prowadzące do prawdy ,ale z tego co widać ,nie da się .Zrobimy inaczej .
IPN w moim przypadku w sprawie rzekomej mojej współpracy z SB wyjaśnienia wykonał nie właściwie , nieuczciwie niedbale .Właściwie wykonał to na spreparowanych , przygotowanych materiałach przez SB . SB zniszczyło w moim przypadku blisko 100 opasłych tomów zostawiając przygotowanych fachowo kilka karteluszek . Jednocześnie IPN dopuścił nieodpowiedzialnych , niefachowych ludzi do wyciągania i publikowania kłamliwych oskarżeń i pomówień .Ci pracownicy Państwowi łamiąc prawo i wyroki sądowe głosili publicznie wyroki odwrotne Takim postępowaniem IPN naraził mnie osobiście i SOLIDARNOŚĆ na osłabienie tak wspaniałego zwycięstwa nad komunizmem pod moim bezdyskusyjnym kierowaniem od początku do końca .Głęboko wierzyłem że IPN wyjaśni wiele spraw z mojego bogatego życiorysu , a tymczasem IPN opowiedział się po stronie manipulacji i kłamstw opracowanych i podrzuconych przez SB . Wobec tego IPN oddaję do sądu wierząc że sąd zrobi to dokładniej zawodowa co może doprowadzi wreszcie do prawdy .
Lech Wałęsa
  • 34
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jedź do Chile i nie wracaj!
Gdy zaproponowałeś debatę miałem nadzieję, że może w końcu będzie normalnie, że w końcu wyjaśnimy sobie wszyscy co tu jest grane. Sam chciałeś tej debaty, a gdy wszystko już wydaje się zorganizowane, odwracasz kota ogonem i wykręcasz się od niej. Wstyd!
Jesteś dla mnie smarkaczem bez honoru!
  • Odpowiedz