Wpis z mikrobloga

Ostatnio ładna trzoda się tutaj dzieje, dlatego proponuję pójść wzorem reddita i otworzyć tag #competitivehs. Wiem, że jest tutaj dużo Mireczków, którzy mają sporo doświadczenia w tej grze i bardzo chętnie by się nim wymienili z innymi. Chyba wielu z was jest zmęczonych powtarzającymi się tematami: "talia xy jest rakiem", "p2w", "pyłować" etc.
W tagu #competitivehs:
- moglibyśmy rozmawiać o naszych deckach i wspinaczce do legendy lub upragnionej rangi, bez wrzutek o raku i podważania decyzji o wyborze talii.
- omawiać zagrania
- pogadać sensownie o arenie
- zasięgać konstruktywnej opinii o taliach i mecie
- mniej doświadczeni gracze mogliby przychodzić na konsultacje
Wiem, że nowy tag będzie cieszył się niewielkim zainteresowaniem ze strony niedzielnych graczy.
Od siebie mogę obiecać zamieszczanie w miarę regularnie poradników.
Co o tym sądzicie? Jakieś sugestie? :)
#hearthstone
  • 13
@ZwyklyMarcin: póki nie będzie pełnej kontroli nad tagami i nad ich zawartością (vel banowanie nieśmiesznych śmieszków, albo chociaż możliwość usuwania im postów) to taka inicjatywa nie ma żadnego sensu. Zaraz się jeden z drugim dowie o tym tagu i zaczną płakać, że zagranie Knife Jugglera z Pieskami to rak ;/
@ZwyklyMarcin: mysle ze nie ma po co się rozdrabniać. to nie reddit, jak chcesz sobie poradniki pisać pod swoim tagiem to proszę, ale tutaj też można pogadać, jakoś nie zauważyłem, żeby super dyskusje mijały mnie w morzu spamu. Jakby jeszcze dobre porady były zaspamione innymi postami to byłby sens