Wpis z mikrobloga

@lechwalesa:

Spotkanie 16 marca zagrożone .IPN próbuje zmienić zaproponowane zasady spotkania , na które ja nie mogę się zgodzić .

1] Miało być po 10 min wstępu prowadzący i ja .

2] potem 8 min każdy z przeciwników , po każdym ja 5 min ..Każdy może zabierać wiele razy głos , ale zawsze w podobny sposób .

3] kończymy spotkanie ja i prowadzący po 5 min.

IPN próbuje wstawić by po każdym moim 5 min było jeszcze 3 min każdego ..

Na to nie było i nie będzie mojej zgody .Jeśli IPN podtrzyma to, znacz że zrywa spotkanie .
  • 12
@lechwalesa: To jest już taki szum informacyjny. "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą". Współczuję, że musi się Pan z tym mierzyć. Myślę, że mógłby się Pan mniej denerwować, bo to są po prostu osobnicy najgłośniejsi, którym nic nie przemówi do rozsądku. Ale na Pańskim miejscu pewnie tak samo bym się na nich wkurzał.
@lechwalesa: Znow mr Walesa ma do kogos pretesje ale nie do siebie .Mniala byc debata 16 marca 2016 .Chily to jest wina IPN .Jesli zawaliles sprawe to ktos inny podjął za ciebie to wezwanie i teraz druga strona rozdaje karty .To nie IPN zrywa spotkanie tylko mr Walesa juz zerwal spotkanie myslac ze wszystkich oszuka jak zawsze podajac date spotkania Chile .Jakos nigdzie mr Walesa nie pisze ze odwolal i przeprosil