Wpis z mikrobloga

#zapraszjo do nas! Chodźcie będzie fajnie, obiecujemy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zapraszamy wszystkich miłośników domowych wyrobów na kolejny z naszych comiesięcznych pokazów szkoleniowo - degustacyjnych 'Browin zaprasza'. Tym razem będziemy leczyć i reanimować wina, które tego potrzebują. Dodatkowo przeprowadzimy testy węgli kokosowych i kamiennych, każdy będzie mógł spróbować i ocenić efekty oczyszczania. Jak zawsze zachęcamy do przynoszenia własnych wyrobów (win, serów, wędlin, chlebów itd...) oraz podzielenia się własnymi doświadczeniami. My również przygotujemy dodatkowo kilka smakołyków. Wstęp oczywiście wolny! 12.02.2016 - rozpoczynamy o 17.00.


#browin #winodomowejroboty #wino
Browin - #zapraszjo do nas! Chodźcie będzie fajnie, obiecujemy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_RJ8D0Aei5W6VqA2RpZYLQMVnJWiwopEk.jpg

Pobierz
  • 6
@Browin: śniło mi się dzisiaj że wasze korki powysuwały się z butelek które w weekend korkowałem. Obudziłem się mocno wkurzony a czy to prawda będę mógł sprawdzić dopiero w piątek. Może i był to tylko sen ale niesmak pozostał.
@ukrainiec: daliśmy słowo? daliśmy. Wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Nasz ostatnio ganiały małe tyranozaury pod przywództwem dziewczynki z 'Kręgu', ale mięso i sushi wtryniamy nadal aż się uszy trzęsą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Browin: w takim razie sugeruję odstawienie późnego spożywania. Ja rzadko kiedy sny zapamiętuję, tym bardziej po alko a wczoraj pięć strzeliłem więc powinienem spać nieprzytomnie. A tak na poważnie to korki w porządku, w porównaniu z tym co było kiedyś to są zajebiste, ale imho u konkurencji w tej samej cenie aglomeraty nabywałem jednak lepsze.