Wpis z mikrobloga

Tej, Mireczki, postanowiłem zebrać informacje odnośnie pierwszego miesiąca działalności #tvpis

1. Z TVP rozstali się Tadla, Kraśko, Lewicka oraz Tomasz Lis
2. Na ich miejsce zasłużeni TV Republice - Rachoń jako szef TVP Info, Graczak oraz uprzednio wywalony z TV Republika Maślankiewicz
3. Lewacki symbol Warszawy zostaje zastąpiony Zamkiem Królewskim
4,76. Michał Rachoń ogłasza internetowy casting na nowych dziennikarzy TVP info.
5. Po zakończeniu zbiórki jednej z największych Fundacji Charytatywnych wszystkie telewizje danego dnia podsumowały jej efekty. TVP Po raz pierwszy olała to
6. TVP info relacjonuje wykład prezesa PiSu za zgodą TV Trwam
7. W wiadomościach komentatorami zostają zaprzyjaźnieni dziennikarze wSieci, wPolityce, Naszego Dziennika oraz Gazety Polskiej codziennie.
8. Dziennikarze niezależnych mediów wyrażają sprzeciw wobec tego, co sie dzieje z TV Publiczną. Opuszczają wywiady oraz odmawiaja współpracę
9. Wiadomości wyraziły zaniepokojenie faktem, że KOD nie zorganizował marszu.
10. Rada programowa TVP daje do zrozumienia, że jest coś nie tak z wiadomościami
11. Przykład manipulacji
12. TVP2 relacjonuje galę w której człowiekiem roku - ku zaskoczeniu - został Jarosław Kaczyński


Efekt Końcowy ?

SPADEK OGLĄDALNOŚCI WIADOMOŚCI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jak Wykopki z #4konserwy ? #dobrazmiana ?

*************

Spodobał Ci się komentarz ? Zapraszam do obserwowania Tagu #goofaskomentuje

Inne moje komentarze :

Matka Kurka o Cyrku w trakcie procesu
Kłamstwo TV Republika dot. Jurka Owsiaka
Kłamstwa i manipulacje Rachonia dot. WOŚP

  • 26
  • Odpowiedz
@Goofas:

12. TVP2 relacjonuje galę w której człowiekiem roku - ku zaskoczeniu - został Jarosław Kaczyński


Tydzień, albo dwa tygodnie wcześniej relacjonowali paszporty Polityki gdzie prowadzący bóldupił przez caluśką galę, jego żarty polityczne były tak denne, że szkoda nawet je komentować. Oglądałem bo oprawę muzyczną zapewniał Artur Rojek, a akustyczne wersje jego piosenek bardzo mi się podobają.
PS. PiS PO jedno zło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poszukaj sobie. Troche weryfikuj Info które czytasz. zacznij od tego

Czyli rzucasz jakies frazesy a potem głupawe filmiki które nic nie dowodzą ?
Otóż PO nei dość, że przeczyściło TVP na gorącym i pachnącym trupie Kaczynskiego, jak Komorowski objął urząd, to jeszcze rozpieprzyli nieprzychylną sobie RZeczpospolitą zmuszając prywatnego inwestora z UK do wyprzedania akcji spółce rządowej a potem sprzedali za poł ceny i to jeszcze na kredyt pod zastaw samej spóki swojemu ziomkowi tę gazetę. W ten sposób zneutralizowany nieprzychylną sobie i to bardzo poczytną gazetę.
Michnik robi pod siebie bo boi się, że to samo zrobi PIS z Agorą, której pakiet kontrolny jest w kilku funduszach OFE a akcje z OFE łatwo mogły by być przejęte przez rząd.

Pooglądaj jego materiały jak działał w TV republika były działacz PiSu. Może choć trochę zrozumiesz.
  • Odpowiedz
8. Dziennikarze niezależnych mediów wyrażają sprzeciw wobec tego, co sie dzieje z TV Publiczną.


@Goofas: Wojciech Czuchnowski - wilki niezależny z wybiórczej i Hiena Roku 2015? No i pani Wielowieyska - także zwiazana z Wyborczą.
  • Odpowiedz