Wpis z mikrobloga

Tej, Mireczki, postanowiłem zebrać informacje odnośnie pierwszego miesiąca działalności #tvpis

1. Z TVP rozstali się Tadla, Kraśko, Lewicka oraz Tomasz Lis
2. Na ich miejsce zasłużeni TV Republice - Rachoń jako szef TVP Info, Graczak oraz uprzednio wywalony z TV Republika Maślankiewicz
3. Lewacki symbol Warszawy zostaje zastąpiony Zamkiem Królewskim
4,76. Michał Rachoń ogłasza internetowy casting na nowych dziennikarzy TVP info.
5. Po zakończeniu zbiórki jednej z największych Fundacji Charytatywnych wszystkie telewizje danego dnia podsumowały jej efekty. TVP Po raz pierwszy olała to
6. TVP info relacjonuje wykład prezesa PiSu za zgodą TV Trwam
7. W wiadomościach komentatorami zostają zaprzyjaźnieni dziennikarze wSieci, wPolityce, Naszego Dziennika oraz Gazety Polskiej codziennie.
8. Dziennikarze niezależnych mediów wyrażają sprzeciw wobec tego, co sie dzieje z TV Publiczną. Opuszczają wywiady oraz odmawiaja współpracę
9. Wiadomości wyraziły zaniepokojenie faktem, że KOD nie zorganizował marszu.
10. Rada programowa TVP daje do zrozumienia, że jest coś nie tak z wiadomościami
11. Przykład manipulacji
12. TVP2 relacjonuje galę w której człowiekiem roku - ku zaskoczeniu - został Jarosław Kaczyński


Efekt Końcowy ?

SPADEK OGLĄDALNOŚCI WIADOMOŚCI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jak Wykopki z #4konserwy ? #dobrazmiana ?

*************

Spodobał Ci się komentarz ? Zapraszam do obserwowania Tagu #goofaskomentuje

Inne moje komentarze :

Matka Kurka o Cyrku w trakcie procesu
Kłamstwo TV Republika dot. Jurka Owsiaka
Kłamstwa i manipulacje Rachonia dot. WOŚP

  • 26
  • Odpowiedz
Ale jakie to tak naprawdę ma znaczenie? TVPis nie upadnie bo jest państwowe wiec zawsze bedziemy je finansować. Jakaś inna partia wygra wybory kiedyś i bedziemy mieli TVP[tu wstaw nazwe rządzącej partii]. Jakoś nie wierzę aby kiedykolwiek udało się stworzyć apolityczną telewizję.
  • Odpowiedz
Przykład manipulacji


@Goofas: Oczywiście nie osądzam czy ten materiał jest manipulacją, czy też nie, ale odnośnie:

Zmanipulowany materiał w którym pokazuje się jakoby Verhofstad groził pięścią polskiej premier. Jak widać na oryginale ten gest Verhofstad wykonał w kierunku prowadzącego posiedzenia a nie polskiej Premier. za to, że został mu wyłączony mikrofon. Ale to oczywiście nie jedyna manipulacja.

Autor chyba przesadził, bo ja tutaj nie widzę nic takiego. Myślę, że najłatwiej
  • Odpowiedz
@Goofas: Ja to widzę tak:

Przede wszystkim nie ma już chorego człowieka - T. Lisa! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Mam nadzieję, że po dłuższym leczeniu psychiatrycznym poprawi mu się stan zdrowia.
Poprawił się poziom Wiadomości. Obecnie plan Wiadomości wyraźnie różni się od konkurencji (TVN i Polsat) który wygląda mniej więcej tak: właściwe wiadomości (5 minut), wiadomości kryminalne (10 minut), wiadomości ze świata medycyny (5 minut) i gównowiadomości - (5 minut). W TVP schemat odbiega od tego wzorca: właściwe wiadomości - 15 minut i gównowiadomości - 10 minut. Czyli i tak jest nieźle.

Po zakończeniu zbiórki jednej z
  • Odpowiedz
Tej, Mireczki, postanowiłem zebrać informacje odnośnie pierwszego miesiąca działalności #tvpis


1. Z TVP rozstali się Tadla, Kraśko, Lewicka oraz Tomasz Lis

Bardzo dobrze.

2. Na ich miejsce zasłużeni TV Republice - Rachoń jako szef TVP Info, Graczak oraz uprzednio wywalony z TV Republika Maślankiewicz
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze.


Jak byla dziennikarka a obecnie polityk PiS Grzmiała z mównicy, że zwalniali "prawych" dziennikarzy, gdzie w rzeczywistości nie zwalniali ich od razu po przejęciu TVP, to też było bardzo dobrze ?

Rachoń - on jakiś program prowadzi w ogóle ?. Graczak to zwyczajny reporter. Profesjonalny gostek. Tego 3ciego nie znam, pewnie pajac pokroju knapika xd xd


Rachoń
  • Odpowiedz
Jak byla dziennikarka a obecnie polityk PiS Grzmiała z mównicy, że zwalniali "prawych" dziennikarzy, gdzie w rzeczywistości nie zwalniali ich od razu po przejęciu TVP, to też było bardzo dobrze ?


Co ? xD A kiedy ich zwalniali ?

>Rachoń będzie decydować o tym, jakie pajace będą prowadzić jakie programy w TVP i jakie materiały będą dostępne. Jego pierwszą decyzją było podarowanie Kwiatów Szydło po "sukcesie w trakcie debaty i polskiej demokracji"


No
  • Odpowiedz
12. TVP2 relacjonuje galę w której człowiekiem roku - ku zaskoczeniu - został Jarosław Kaczyński


@Goofas: Chyba sam przyznasz, że należała mu się ta nagroda
  • Odpowiedz