Wpis z mikrobloga

Jaki hosting polecacie dla strony internetowej postawionej na wordpressie biorąc pod uwagę ze na stronie przynajmniej razy w tygodniu będzie wrzucany jakis post z plakatem + zdjęcia z imprez. Ja osobiście mialem do czynienia tylko z az.pl tam konto Premium 200gb kosztuje rocznie ok 100zl ale juz na 5 lat kosztuje ponad 2tys zl, skąd taka rozbieżność? I wlasnie sie zastanawiam z jaka pojemnością wystarczy hosting na taka strone.

#stronainternetowa #hosting #programowanie #wordpress #www
  • 13
  • Odpowiedz
@muffman: ja polecam kylos.pl, mam tam bloga na wordpress, 2 dni temu blog trafił na bezuzyteczna.pl na główną co zaskutkowało ruchem około 30,000 w ciągu 2-3 godzin i serwer dał radę (mam ten za 99zł rocznie). Mają bardzo dobry support, ja średnio ogarniam i często piszę im maila i robią mi to sami wszystko (jakies proste grzebanie w kodzie). Jak coś to łap mojego refferala ;) https://panel.kylos.pl/aff.php?aff=579
  • Odpowiedz
@muffman: Bierz unixstorm.org z pakietem biznes-1 - dostajesz dostęp do terminala co jest największą zaletą :) Miałem konta w webd.pl, ovh.pl, netmark.pl jednak to w unixstorm.org jest najrozsądniejsze. Gdybyś był skłonny tam założyć, daj znać - prześlę Ci link z refem.
  • Odpowiedz