Wpis z mikrobloga

Poniżej recenzja drona z Gearbest.

Nazwa:
Tarantula No. 1505 2.4G 4 Channel 6 Axis Gyro RC Quadcopter
Zamowiony : 12.01
Dotarl: 28.01
Poczta: NL
Cena: 25$
Link: klik

Zdjecia: link

Pierwsze wrazenie:
Dron przyszedl w mega ladnym pudelku ktore zrobilo na mnie wrazenie (take jak w aukcji).
Wszystko ladnie zapakowane w plastik i ulozone jak na zdjeciu.
Co do samego drona. Bardzo lekki, i fajnie wygladajacy. Na tym etapie moge przyczepic sie do plastiku z jakiego jest wykonany dron - troche miekki, chodz sam dron wyglada i prezentuje sie dobrze. Jak za ta kwote jestem zadowolony.

Pierwsze loty:
Jak zmontowalem wszystko do kupy - oslony smigiel, nozki, bateria, wybralem sie do garazu zeby polatac.
Odpalilem wszystko i...


Cieszylem sie jak male dziecko, robilem wszystko co moglem w parkingu podzziemnym. Rowniez zadowolony z zabawy. LEDy ładnie swieciły, sterowanie bylo do ogarniecia.

Dalsze latanie:
Zaczalem go dalej testowac.
Osłonki na śmigla sprawdzaja sie, ale po kilku uderzeniach po prostu sie złamaly... Ale swoja funkcje i tak spelniały. Po kilku lotach na tyle ogarnalem sterowanie ze oslonki odczepilem - bo uwazalem je za zbedne.


Jesli zapytacie o czas lotu: pelne naladowanie pozwolilo mi na zabawe ponad 8 minut. A bateria ładowała sie troszke ponad godzine - co jest dla mnie dobrym wynikiem.
Wzialem go na działke zeby polatac swobodnie. Akurat wiał dosc silny wiatr, wiec mialem kłopot ze sterowaniem dronem.


Ale tutaj zaczela sie zabawa kiedy moglem go puscic wysoko wysoko w gore. I widziec jak spada, a tuz przy ziemi zatrzymuje sie i leci dalej :)


Rowniez moj znajomy chcial sie pobawic. I odziwo jak na pierwszy raz dawal rade bezproblemu! Takze sterowanie jest dziecinnie proste i szybko da sie je opanowac.

To moze teraz krotkie podsumowanie.

Plusy +
+ cena
+ ładne opakowanie
+ łatwe sterowanie
+ dron dosc dobrze sie prezentuje
+ szybkie ladowanie baterii
+ mozliwosc doczepienia kamerki

Minusy -
- dosc miekki plastik, dziwny w dotyku
- nadajnik troche plastikowy
- oslonki smigiel dosc szybko sie polamaly

Czy jestem zadowolony?
Zdecydowanie tak! Jest to jedna z lepszych rzeczy jaka do mnie przyszla z Chin! Wedlug mnie lepiej dolozyc i kupic zamiast H8 Mini. Zdecydowanie wiekszy i wiecej frajdy z latania. Takze naprawde polecam jak ktos jest duzym chlopcem i chce polatać :)

#gearbest #itemyzchin #drony #recenzja
Zawolam tez inne strony bo moze kogos zainteresuje
#aliexpress #banggood
x-SANTA-x - Poniżej recenzja drona z Gearbest.

Nazwa: 
Tarantula No. 1505 2.4G 4 Cha...

źródło: comment_nHfghcLMnaKSttzqualYvfAmnHYXoEau.jpg

Pobierz
  • 32