Wpis z mikrobloga

Dostałem od różowego zegarek, który nosił jej tata. Kupił go we Francji pewnie zanim się urodziłem. Ma pęknięcie na szkiełku. Gdzie można to w rozsądnej cenie wymienić? Dzwoniłem do jednego zegarmistrza ale powiedział, że tylko serwis Omegi. Może taniej będzie go gdzieś wysłać? Będę wdzięczny za podpowiedzi. foto poglądowe #watchboners #zegarki
z.....r - Dostałem od różowego zegarek, który nosił jej tata. Kupił go we Francji pew...

źródło: comment_72pRZCat4PA4hyXbC3HPGyIbVeY8dTaH.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@zdupydomordyzaur: idź na forum zegarkowe kmziz i poszukaj polecanego zegarmistrza w swoim mieście. Ten cię spławił bo ciężko znaleźc takie kanciaste szkiełko. Trzba albo ostro kombinować (poszukaj na ebay na własną rękę) albo wysłać do oficjalnego seriwu.
  • Odpowiedz
Jezeli Warszawa, to polecam na Zwyciezcow 11. Wiele zegarkow tam robilem (w tym tez drozsze) i nigdy problemu nie bylo. U normalnych zegarmistrzow raczej bedzie ci bardzo ciezko wymienic, bo to moze byc wymiar tylko do tego konkretnego modelu, wiec sami beda musieli sciagac od Omegi, i wyjdzie niewiele mniej jak w serwisie.
  • Odpowiedz