Wpis z mikrobloga

@Milek: w tym celu przerzuciłem się z jazdy "trzema górkami", na drogę przez Murcki, bo wydaje mi się tam bezpieczniej (jedzie się ogólnie wolniej, i mniejszej ilości debili przychodzi tam do głowy wyprzedzać).

Teraz dochodzę do wniosku że jazda przez Cegielnię Murcki to nie najlepszy pomysł, trzeba się będzie trzymać drogi przez Kostuchnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JanuszProgramowania: powiedzmy, że wierzę Ci na słowo, bo swego czasu na tej właśnie drodze bym rozwalił auto przez bydle utuczone tak bardzo, że lekko by mi mogło chyba przez szybę zaglądać. Z młodymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JanuszProgramowania: Kostuchna/Murcki/Piotrowice/Brynów - nie ważne czy jedziesz przez las z Murcek na Kostuchnę, czy obok cegielni, czy dupisz Kościuszki - w nocy na 99.9% możesz spodziewać się dzika. Po Kostuchnie chodzą stadkami po ulicach, między zabudowaniami - często mają w dupie światła/klaksony samochodów. Trzeba czekać aż przejdą. Nikt tego nie chce zestrzelić. Za gówniarza - tego nie było. Sarny były zawsze, dzika nie widziałem nigdy do ~ 2009 roku. Z roku