Wpis z mikrobloga

@n00_: objerzałem. Wpis powstał po obejrzeniu całości. Teraz muszę zrobić sobie kilka tygodni przerwy. Zastanawiam się czy istnieje inne anime, które potrafi tak rozstroić człowieka...
  • Odpowiedz
@n00_: obejrzałem już kilka serii, które mnie zaciekawiły, tj. Angel Beats (9,5/10), Shakugan no Shana (całość, 9/10), Highschool DxD (całość, 9/10), Air było ciekawe, Campione, Kanon zapadł w pamięci, No Game No Life (9/10). Trochę wcześniej lekko sponiewierało mnie Yosuga no Sora ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co proponujesz?
  • Odpowiedz
@RARvolt: (podaje CI starsze, ponieważ jak się przyzwyczaisz do lepszej kreski, olejesz te starsze a są naprawdę dobre, przykładowo, nie wiem którego Kanona oglądałeś, ten starszy jak dobrze kojarzę jest lepszy)
1) Fate/Stay Night tylko, tutaj jest taki myk, że sporo tego wyszło, a nawet poboczne historie, albo całkiem epizodyczne, zacznij od tego:
https://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3348
(jak wejdziesz w linka niżej masz grupy, które tłumaczyły i ocenę tego, możesz sobie znaleźć interesującą , w opisie grupy masz też często adres do nich)
2) School Rumble (1 , 2 sezon + OVA) jedna z lepszych komedii
3) Hachimitsu to Clover
  • Odpowiedz
@n00_: jakiś czas temu znajomy polecił mi InuYashę, ale właśnie w pierwszym odcinku odrzuciła mnie kreska. Może jednak się przemogę i obejrzę tę serię. Oban star racers widziałem i zamierzam teraz Sharan King obejrzeć.
  • Odpowiedz
@RARvolt: robisz sobie chłopie krzywdę !! Znajomy polecił ci tasiemca.. nie zaczynaj od tasiemca .. pierwsza seria ma 167 odcinków, później wyszło kilka filmów, a po kilku latach ktoś stwierdził że zrobi z tego jeden sezon tylko w lepszej kresce.

Oban w porównaniu co ci poleciłem to słabizna ... obecnie tylko takie wychodzą tylko w lepszej kresce, żadnej wielowątkowości, głębszych doznań, czy w jakikolwiek sposób można mieć efekt "wow" po obejrzeniu tego, tylko od taki zapychacz bo nie chce się spać i coś się puści na szybko aby minął czas...

Zerknij te tytuły co podałem na streamingu i obejrzyj 2-4 odcinki nie spodobają Ci się, to przejdziesz dalej. Bo jak się przyzwyczaisz do innej kreski będzie CI trudno przełamać, jak nie dasz rady tych tytułów co poleciłem dam Ci nowsze, bo tego jest sporo ale szkoda, żebyś się ograniczał tylko ze względu na dociągnięcia w technologii 10-15 lat temu, bo treść naprawdę jest świetna w
  • Odpowiedz