Wpis z mikrobloga

#medycyna Myrki myrki, leczyć umiecie, doradzić też czasem. Może teraz też się uda. Od czwartku ból brzucha, w piątek złe samopoczucie, zawroty głowy i ogólne osłabienie, sobota 'zakwasy'+to samo co w piątek (17h przespane), niedziela zakwasy zanikają prawie nic tylko pozostał ten ból brzucha.

Od miesiąca nie pale, i trochę się #!$%@?łem. Ale w wigilie więcej jadłem i nie miałem takich problemów.
1. ile może trwać zatrucie pokarmowe? (Może zaszkodziło mi coś i poprostu kisnę od środka :d )
2. Pozycja bólu nie zmieniła się od 4 dni.
3. Wydolność organizmu raczej norma, chociaż czasami srało się wiecej :-DDDD
4. Efekt przejedzenia, może jakiś #!$%@? zator w jelicie ?:D

#lekarz :D
  • 15
@TakTen: Bo jeżeli miałbyś poważny problem to od razu byś poszedł do lekarza. A jeśli oczekujesz diagnozy przez neta od lekarzy ( tag lekarz pewnie nie bez powodu) to przynajmniej opisz to dobrze. Nie uważasz, że wycięcie wyrostka jest dość istotnym szczegółem w diagnozie?
Wiem co ci dolega, już wypisuje receptę.....a nie czekaj, zostawiłem pieczątkę na drugim koncie.
Koniec końców i tak musisz iść do lekarza więc wpis z dupy totalnie.
@krasecz: jak mam Ci #!$%@? opisać ból brzucha od 4 dni w tym samym miejscu, nie mam wzdęć, nie mam zatwardzenia. Myśle, że wypiję kole i mi odetka a jak nie to pojde do lekarza no #!$%@? ;s ( ͡° ͜ʖ ͡°)-..( ͡ ͜ʖ ͡)