Wpis z mikrobloga

Sytuacja z wczoraj. Siedzę z kumplami ok. 24-tej w lokalnym kebabie - jedynym w mieście ok. 20 tys. mieszkańców. Kebab zarządzany przez Turka, który zatrudnia do pomocy lokalne kobiety. Jedzenie klasa, do tego otwarte do późna, co jest niemałym udogodnieniem w tak małym mieście. Nagle JEB! Za oknem ktoś rzucił chyba Achtunga pod okna. Wyglądamy z kumplami na zewnątrz, nikogo nie ma. Jemy więc dalej. Nagle znowu JEB! - to samo. Właściciel wyszedł na dwór obczaić sytuację, ale poza dopalonymi petardami nic nie znalazł. I teraz pytyanie - co muszą mieć w głowach ludzie, którzy to zrobili. Zapewne na codzień manifestują swoją wyższość i dumę z bycia Polakiem. Cóż - ja takich polaków boję się dużo bardziej niż imigrantów. #patologiazewsi #bekazprawakow #bekaznarodowcow
  • 38
  • Odpowiedz
@aski: Piękny przykład tego, z czym lewica tak bardzo walczy - generalizowanie, przylepianie łatek i obrażanie na podstawie danego incydentu całej grupy społecznej. Może to był prywatny zatarg, może ktoś po prostu rzucił petardą, bo jest głupi albo był pijany - mniejsza o to, patrzcie jaka krzywda się stała kolejnym ludziom z rąk narodowców!

Taguj #hipokryzja.
  • Odpowiedz
@maciekawski: Nie jest to żadna wykwintna restauracja, bardziej taki "egzotyczny" bar mleczny. Poza tym klimatu dodają dziury w szybie po kulach. ;) Jeśli Ci to nie przeszkadza, to jak najbardziej polecam! Zapomniałem jeszcze dodać, że idealna opcja dla studentów - na talerz pakują dużo żarcia za bezcen.
  • Odpowiedz
@aski: Skąd wniosek, że to ze względu na pochodzenie właściciela? Jak byłem gówniarzem to rzucałem achtungami nie zastanawiając się do kogo należą pobliskie lokale. Może to tylko Twoja nadinterpretacja a dzieciaki chciały narobić hałasu i tyle.
  • Odpowiedz
Cóż - ja takich polaków boję się dużo bardziej niż imigrantów.


@aski: kiedyś na głównej sypnęła mi się garść minusów, jak powiedziałem, że w chwili obecnej bardziej boję się drecholi niż arabów w naszym kraju... Do dziś tak twierdzę.
  • Odpowiedz
@aski: Ktoś rzuca petardami w (prawie) dowolnym miejscu w mieście - "Eee, pewnie dzieciakom zostało parę sztuk po Sylwestrze"

Ktoś rzuca petardami w pobliżu lokalu zarządzanego przez Turka - "To na pewno ci okropnie nacjonaliści, BOJĘ SIĘ TAKICH BARDZIEJ NIŻ IMIGRANTÓW*!!!"

Co za idiotyczny tok myślenia.

  • Odpowiedz
@aski:

Cóż - ja takich polaków boję się dużo bardziej niż imigrantów.


Też bardziej boję się huku petard niż tego że wśród grupy "imigrantów" znajdzie się stado jurnych muslimów chcących zrobić gangbang mojej żonie lub córce.
  • Odpowiedz