Wpis z mikrobloga

Mam problem z Facebookiem - założyłem matce konto, ale nie można na tym koncie nic zrobić. Zapraszanie znajomych nie działa (klik w przycisk nic nie daje), nie działa dodawanie postów na tablicy, nie działa zmiana większości opcji. Nie działa nawet usuwanie konta...

Pisałem do Facebooka milion razy, ale mają to w dupie. Google też nie pomaga, pewnie nie wiem jak zapytać.

Spotkał się ktoś z czymś takim?

#facebookproblems
  • 23
@koniczynek: próbowałeś różnych przeglądarek? Miałem kiedyś coś podobnego, napisałem do supportu fb i po jakimś czasie było OK (nie zmieniałem przeglądarki ani nawet nie czyściłem nic).
@koniczynek: miałem co innego, małe cool story: posiadam konto fikcyjne na nk.pl i postanowiłem przejść na FB, tylko jako prawdziwą postać uzupelnilem zmyślonymi danymi lecz wszystkie dane mogły być prawdziwe, zablokowali mi konto w ciągu 5 minut , może dlatego ze bycie arabem to zły pomysł
@koniczynek: miałem podobnie, jedno konto działa, drugie nie. Napisałem do supportu, załączyłem screeny - nic nie robiłem więcej i poprawiło się. Może spróbuj ponownie napisać, ale sformułuj swój problem w jak najprostszy sposób, może wtedy coś pomoże.
@koniczynek: bo nie pyta zawsze o telefon. telefon wpisujesz w sekcji telefon, podajesz numer, a potem spyta zapewne o wyryfikacje i wysle z automatu sms z kodem i potwierdzisz i bedzie dzialac na bank
Wiesz, ja nie wiem co miałaby do rzeczy weryfikacja telefonu do tego, że jak klikam przycisk "usuń konto" to wyskakuje błąd w konsoli JavaScript...


@koniczynek: błąd js - to bym szukał gdzieś indziej... próbowałeś na to konto zalogować się z telefonu?
@animuss: Telefon/Tablet to jest jedyne, czego nie próbowałem, co zaraz zrobię. Do tej pory sprawdziłem z trzech kompów z wszystkich przeglądarek oprócz Opery, bo tam i tak nic nie działa ;)