Wpis z mikrobloga

@wtf24: Ogarnianie burdelu i zwalczanie kontrabandy nazywają "naciskami psychologicznymi" a to dobre :P

Właściwie do czasu wojny to każda granica (oprócz Polskiej) to była sielanka jeśli chodzi o przemyt, nikt tego nie pilnował
@Aryo: Tutaj bardziej mają żal do Ukrainy, że przestaje być na pasku Kremla w tej sprawie.

Czekam, aż ta sytuacja się bardziej rozwinie i co zrobi Rosja w tej sprawie. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze raz normalnie wjechac do Naddniestrza w najbliższym czasie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aryo: btw - pytam Ciebie bo nie orientuję się jak tam wygląda sytuacja na południu Ukrainy - mam zamiar na wiosnę wybrać się do Kamieńca Podolskiego i przy okazji do Mołdawii - mam liczyć się z jakimiś represjami wobec Polaków? Czy jest spokojnie?
@Aryo: może źle się wyraziłem... chodziło mi o jakiekolwiek nieprzyjemne sytuacje związane z tym, że jestem Polakiem. Jeśli oznaczałoby to co innego.
@Razr: Ponawiam odpowiedź, nie słyszałem jeszcze o takich cudach mimo iż jestem z zachodniej Ukrainy. Jedyne nieprzyjemne sytuacje to możliwie większa szansa na to że ktoś będzie oczekiwał łapówki dlatego że jesteś z bogatego zachodu, a nie za bycie polakiem.

W Nadniestrzu to wiem że teraz ukraińców mocno nie lubią to może polakom też może rykoszetem mogłoby się dostać z racji tego że należą do "zgniłego zachodu", a telewizja tam nadaje