Wpis z mikrobloga

#pytanieza100punktow #kiciochpyta #rocznica

Pytanie raczej do dziewczyn, ale nie tylko. Co mogę przygotować na 7 rocznicę związku? Wszelkie wyjścia z domu niestety odpadają, bo nie mamy obecnie z kim zostawić dziecka. Do tego moja dziewczyna nie może pić obecnie alkoholu, bo się spodziewamy 2 dziecka.

Co dobrego i w miarę łatwego dla faceta mógłbym przygotować w domu? Oprócz bukietu kwiatów, bo to wiadomo.
  • 15
@kaczmar119: Zrób jakieś fajne jedzenie, np. polędwiczki w sosie śliwkowym. Wino śmiało można zastąpić kilkoma kroplami octu balsamicznego. I koniecznie dodać trochę imbiru.

edit: w sumie robiłam to trochę inaczej, mięso osobno podsmażone, śliwki i cała reszta też - aż do momentu kiedy zamienią się w papkę, wrzucić razem do gara i dusić, na koniec zagęścić
Człowieku lampka, wina raczej nie zaszkodzi, a tu chodzi o gest, wypiję najwyżej łyczek. I nie idź na łatwiznę, tylko znajdź nianie na parę godzin i zarezerwuj miejsce w najlepszej restauracji. Bo kiedy jak nie teraz?
@kaczmar119: Człowieku lampka, wina raczej nie zaszkodzi, a tu chodzi o gest, wypiję najwyżej łyczek. I nie idź na łatwiznę, tylko znajdź nianie na parę godzin i zarezerwuj miejsce w najlepszej restauracji. Bo kiedy jak nie teraz?