Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends #mowiejakjest

Ludzie mają na przykład 200 winów i 300 defeatów i dziwią się, że im dobiera takich samych debili/słabiaków jak oni XD

Wbijcie dobre elo i dobre w/l i można solo bardzo przyjemnie grać. A nie, sorry, nie wbijecie, bo jesteście słabi, ale narzekacie na innych, macie bronze/silver i nie umiecie z tego wyjść, ALE TO ZAWSZE WINA TEAMU, NIGDY WASZA, tak samo na normalach, macie więcej defeatów, niż winów, ALE NIE ZASTANAWIACIE SIĘ CZEMU :)

Taka smutna prawda, może nie mówię tego w miły sposób, ale GDZIEŚ LEŻY PRZYCZYNA tego, że macie słabe w/l albo niskie elo, statystyki nie oszukasz, skoro więcej gier przegrywasz, niż wygrywasz, to NIE jest wina teamu, tylko Twoja, może nie umiesz wygrać linii, może nie umiesz csować, nie patrzysz na mapę, nie umiesz taktycznie grać, gdzieś problem leży. I błagam, nie gadajcie, że zawsze gracie zajebiście, ale i tak przegrywacie, bo jakby tak było, to byście byli tam, gdzie powinniście, gram w tę grę 3 rok, gier mam rozegranych, nie wiem nawet ile, z 2, 3, może 4 tysiące, staram się śledzić scenę, turnieje, więc to nie są jakieś z dupy informacje.

tl:dr: dobiera Wam słabych ludzi, bo jesteście słabi : /
  • 17
  • Odpowiedz
@kAdi: to zabawne, bo wiele osób tego nie widzi ;]

@Mikka: ja bólu dupy nie mam, bo za jakiś czas wbiję diament ;-)

@Solers: w ogóle nie rozumiem jak można mieć ujemne w/l, to znaczy, że w WIĘKSZOŚCI gier jesteś słabszy, niż przeciętny gracz w LoLa, smuteczek, patrząc na poziom ludzi, którzy w tę grę grają (warzywa) :P
  • Odpowiedz
@DzordzioRomani: kazdy pisze i placze tak jak Ty, jak bedziesz wystarczajaco dobry, zeby wygrac jednoczesnie swoja linie, i pomoc komus, to poradzisz sobie sam.. i twoj ad 0/10 nie bedzie problemem, a przynajmniej, na takim poziomie.
  • Odpowiedz
@Luxik: Ja cię podziwiam za to, że po tylu latach bycia przeciętnym udało ci się wybić na gold. A to już jest jakieś osiągnięcie patrząc na to jak mało ludzi jest w goldzie w porównaniu do np. bronze, a nawet silvera.

Ja gram od maja 2010 i nadal jestem w silverze, a najwyższe elo jakie miałem w s1/s2 to niewiele ponad 1400. Teraz gram słabo i potrafię to zauważyć, ale
  • Odpowiedz
@Solers: a potem dostałeś strzałę w kolano? : /

@lippaa: NE, aktualnie etap quliafierów do Gold III, mam b. mało czasu na grę (gram tylko w weekendy, a wtedy z dziewczyną siedzę przeważnie :P), nie wiem jak na normalach, ale na pewno dodatnie w/l :P

@Fristo: aktualnie 1626 elo, niewiele. Jakbym miał więcej czasu na grę, to myślę, że spokojnie do 1800-2000 bym doszedł :3
  • Odpowiedz
@Luxik: chcę tylko zauważyć, że LKS != MMR/Elo. Chociaż sam tak myślałem, to jednak nie jest to prawda.

@lippaa: co do plotki o niższym poziomie, to sam Tiridus, numer 1 na EUNE, w swoim AMA stwierdził, że na wyższych Elo nie ma żadnej różnicy. ;)
  • Odpowiedz