Wpis z mikrobloga

@rosio23: no tak, to ta giełda w rotundzie, moim zdaniem warto się przejść i obczaić może akurat się trafi okazja, tam masz wszystko od nart za 30zł po nówki allround z jakichś eksluzywnych edycji :D u jednych się opłaca u innych nie... nie da się tak ogólnie określić, jak wiesz czego szukasz to podbijasz do sprzedawcy i mowisz, że szukasz nart danego typu do takiej ceny, a jak nie nie bardzo
@rosio23: Zależy na jakim poziomie szukasz sklepu narciarskiego.
Windsport na Zakopiance- chyba najlepszy sklep z nowym profesjonalnym sprzętem naprawde ultras. Jest jeszcze KrakowSport, byłem ostatnio, nie mają za dużo sprzętu ale na bardzo wysokim poziomie. Na tak wysokim że nawet nie ma metek przy ciuchach żeby od razu nie wychodzić ze sklepu : D, taki poziom.
Osiedle Cetrum A, narty używane, duży wybór, różne ceny. Jak dla mnie ceny trochę zawyżone,
Windsport na Zakopiance- chyba najlepszy sklep z nowym profesjonalnym sprzętem naprawde ultras


@Student_Bartolomeo: co do tego to ostatnio jeden ze sprzedawców mi mówił, że to troche niedobrze że maja taka opinię (przynajmniej jego zdaniem) bo duzo poczatkujacych, a zwlaszcza srednio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy bardzo zyskałoby na odpowiednim dobraniu sprzetu i rozmowie z profesjonalistami tylko zniechęca ich własnie to ze to niby sklep "ultras" jak to nazwałeś :D
centrum A i