Wpis z mikrobloga

Mireczki, ma ktoś z Was jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę u którego mogę kupić pewnego iPhone 6 16gb kolor Space Gray? Kwota max. 2250 zł. Telefon chcę nowy, nie refurbished i nie pre-owned itp. Może u kogoś sami kupowaliście albo macie namiary. Będę wdzięczny za pomoc.
#iphone #bazar #ios #bojowkaios
  • 15
@pieczywowewiadorze: Czyli jak kupię w jakimś komisie, to i tak zawsze będzie typu refurbished (mimo, że opisują jako nowy i z dystrybucji PL)?

Co jest nie tak z 6? 6s jest już za drogie, a 5s to jednak optycznie stary model. To jest prezent dla młodszej siostry, jest młoda, więc jej wymagania też nie są niewiadomo jakie.
Co jest nie tak z 6? 6s jest już za drogie, a 5s to jednak optycznie stary model.


@Wieri: 6 praktycznie nie różni się od 5s wydajnością. Główna różnica to rozmiar ekranu. 6s ma dużo lepsze podzespoły, nowe TouchID (zupełnie inna jakość), świetny aparat i ForceTouch. Jak już chcesz przyoszczędzić to imho lepiej brać 5s niż 6. Albo wziąć 5s z większą pamięcią.
@Wieri: Jak kupisz zafoliowane pudełko, aktywujesz i na stronie apple będziesz miał liczoną gwarancję od daty aktywacji to wszystko spoko, z tym że jak się okaże że typ tego iPhone sam "zrefubrishował", resztę części na wymiany zostawił, a pudełko sam zafoliował to będzie muka.... Nie wiem, może jakąś umowę spisz, w sensie że jeżeli np. oficjalny serwis odmówi naprawy w związku z tym że ktoś w telefonie grzebał to sprzedawca zobowiązuje
@Kacc: imo jeżeli używa się telefonu do dzwonienia, smsowania, muzyki i czasami aparatu to 6 jest wystarczająca.
Bawiłem się 6S i ForceTouch nie zrobił na mnie żadnego wrażenia - bajer i tyle. Ten nowy procesor i 2gb ramu może poprawia wydajność w grach, ale na codzień dużych zmian nie ma, jedynie minimalnie szybciej się uruchamia, powraca do pulpitu itp.