Wpis z mikrobloga

  • 2
#alkohol #alkoholzawszespoko #wodka #kiciochpyta

Mirki, dużymi krokami zbliża się termin mojego wesela. Narzeczona ogarnia ostatnie umowy z obstawą imprezy, a ja staram się rozwiązać problem najważniejszy w tym wielkim dniu, a mianowicie wódka.
Już od jakiegoś czasu pracuję mocno nad tematem z jedyną osobą czującą ciężar decyzji- teściem. Pracujemy mocno, ale sytuacja z wódkami jest dość frustrująca. Produkty, które w jednej partii podbijały me serce, w następnej okazywały się obrzydliwe. Mówię tu o "królach" półek w monopolowym, czyli Żołądkowej De Lux (zawszę kisnę z tej nazwy xD), Żubrówce Białej, Krupniku, Wyborowej i wielu, wielu innych. Teść dostrzegł jednak promyk nadziei gdy przypomniało mu się, jak go proboszcz poczęstował wódką Jarzębiak Czysty Luxus. Jest to reaktywacja trunku produkowanego onegdaj przez zielonogórski Polmos, a obecnie przez rozlewnię w Kaliszu. Opinia teścia stawia ten trunek na mojej liście w pozycji #1 "Must Try" i potrzebuję pomocy w jej realizacji!

Czy wiecie gdzie można tą wódkę zakupić w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego?
Czy jest ona dostępna w Waszej okolicy? Jeśli tak, kupilibyście jedną dla mnie na spróbunek? (oczywiście pokrywam koszta zakupu i wysyłki!)
Czy kupywaliście kiedyś wódkę na wesele przez internet? Jak z wysyłką?

Stokrotne dzięki za wszelki odzew!
RoBee - #alkohol #alkoholzawszespoko #wodka #kiciochpyta

Mirki, dużymi krokami zbliż...

źródło: comment_RyMTlKRYJPF79JVX85Mw9MpedChLnjEe.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@ashardin: Już słyszałem opowieści o Stumbrasie. Legenda godna elity, a cen nie jest wcale taka znowu zaporowa- 26pln/0.5l Bardzo dobra alternatywa. Dzięki Mirku za kolejną zacną sugestię!

Co do Jarzębiaka to reaktywacja dotyczy również oryginalnej wódki smakowej. Czysta została zapewne wprowadzona aby rozsławić się na rynku wódek białych (porobny ruch zrobiła Żubrówka czy Żołądkowa).
  • Odpowiedz
@RoBee: Dokladnie pierwsza byla zoladkowa. I w sumie bylo i z zoladkowa i z żubrówka i krupnikiem ze jak weszly to byly dobre. Teraz sa zwykle. Co do Stumbrasa... To jest wciaz #!$%@? najlepsza wodka na rynku do poziomu jakis ciroc, belvederow czy grey goose. Finlandia czy Absolut moga sie schowac.
  • Odpowiedz
@RoBee: A oryginalnym jarzebiakiem tak sie strulem za szczyla, ze nie moge myslec o nim... Popatrz jeszcze ta wyborowa polski ziemniak bardzo dobra - tylko, ze nie wiem czy to nie jakas krotka seria.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ashardin: #!$%@?, mireczku późno się robi, a ty mi tak uaktywniłeś ślinianki, że się chyba nie położę dziś, bo to grozi zatonięciem. Biorę ją na warsztat!
  • Odpowiedz