Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redminote2 Niezależnie od aplikacji nie działa mi pobieranie ze sklepu play. Po wybraniu pobierania jest niekończący pasek postępu.
Druga sprawa to gdzie w miui instaluje się pliki aplikacji pobranych z poza sklepu? Jest to pamięć telefonu, czy karta zewnętrzna (posiadam)? Na przykładzie gta, kopiowałem tu i tam jednak bezskutecznie i w efekcie trochę się w tym już pogubiłem.
  • 4
Niezależnie od aplikacji nie działa mi pobieranie ze sklepu play. Po wybraniu pobierania jest niekończący pasek postępu.


@Thoro: Narzędzia > Pobrane > Ustawienia > Bez limitu

Nie pamiętam gdzie. Google


@CzapkaG: elektroda style ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thoro: usuń z jednego i z drugiego, zainstaluj, uruchom, może utworzy samo foldery, jeżeli nie to sprawdź czy na karcie czy w pamięci wewnętrznej masz dane w folderze Android i w zależności od tego tam to wrzuć. Możesz pobrać heartstone w celu sprawdzenia, on dobiera dane dodatkowe, i to spore więc się nie pomylisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kuba824: Dziękuje bardzo, to powinno załatwić sprawę. Trochę dziwne, że nie ma tego gdzieś w głównych ustawieniach, czy domyślna wartość jest ustawiona tak nisko.

@nod37: Dla pewności kopiowałem dane aplikacji w analogiczne foldery zarówno na telefon jak i kartę. Zapoznam się z programem a w międzyczasie fajnie jakby wypowiedział się ktoś jeszcze jak to wygląda u niego.