Wpis z mikrobloga

Starsze pokolenie mirkowe pewnie kojarzy parę Al Bano i Romina Power.
A kojarzycie ich najstarszą córkę Ylenię? Pewnie nie, choć było o niej głośno na początku 1994 roku gdy zaginęła.

Ylenia ostatni raz była widziana we francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu. Mieszkała w hotelu La Dale z afroamerykańskim ulicznym muzykiem starszym od niej o 20 lat Aleksandrem Masakela.  6 stycznia 1994 r. ostatni raz widziano Ylenię w hotelu. 
Ylenia zniknęła a Masakela miał plecak z jej rzeczami, paszport i jej czeki podróżne, którymi chciał uregulować rachunek za hotel. To wtedy właśnie menadżerowie hotelu postanowili wezwać policję. Masakela został aresztowany dopiero 31 stycznia i dwa tyg. później, w dziwnych okolicznościach, wypuszczony.

Strażnik miejscowego Akwarium zeznał, że w nocy 6 stycznia widział blondynkę podobną do Yleni, która zanim skoczyła do rzeki Missisipi powiedziała "Ja należę do wody".  Coast Guard przeszukało 145 km rzeki, bezskutecznie. Strażnik wielokrotnie zmieniał zeznania.

Matka jak i większość rodziny nie wierzy w samobójstwo córki. Ojciec na początku 2013 r. wystąpił z wnioskiem o uznanie jej za zmarłą. Kilka lat wcześniej Albano rozwiódł się z Rominą.

#zaginiona #ewatylman #zagadka
srogi_wacek - Starsze pokolenie mirkowe pewnie kojarzy parę Al Bano i Romina Power.
A...

źródło: comment_jRWh3z0C5X612N6ck09BM9HHRwq4kI7i.jpg

Pobierz
  • 61
@srogi_wacek: To żaden dowód. Jesli wcześniej powiedziała ,,ja należę do wody..." to mogło byc również ,,ja należę do Woodyego (takie imię jak np. ma Woody Alen) itp" i wątek zdrady i zabójstwo z zazdrości.
Czy to akwarium to rzeka Missisipi, której tak strzegł?