Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie nt. wczorajszej klapy z biletami na koncert Gilmoura. Z małym błędem - nie była to pierwsza pula a wszystkie bilety i dostępne będą tylko te, które nie zostaną opłacone w ciągu 72 godzin.

Z czystej ciekawości jaką dostanę odpowiedź napisałem do organizatora wydarzenia (dystrybutor w rozmowie zachował się wystarczająco nieprofesjonalnie by zaniechać dalszych prób dowiedzenia się czegokolwiek - choćby usuwał moje posty)

Dla zainteresowanych, oto przebieg konwersacji:
Ja: Witam. Zapytałem dystrybutora biletów. Zapytam i organizatora. Co skłoniło Państwa do rozpoczęcia sprzedaży biletów bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji? Oprócz tego czy są Państwo zadowoleni ze sposobu dystrybucji biletów? Z tego co da się zauważyć na bardzo tanich biletach na to wielkie wydarzenie skorzystali przede wszystkim... resellerzy, którzy mogą w tej chwili z dość sporym zyskiem (choć bezprawnie) zakupione bilety sprzedać.Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wrocław 2016: Dzień dobry,
koncert Davida Gilmoura cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Bardzo nam przykro, że nie zdążył Pan zakupić biletu. Dostaliśmy informację, że część biletów wróciła do puli (na pewno sektor B). Niestety bilety pojawiają się w nieautoryzowanych punktach sprzedaży, które nie współpracują z organizatorami imprezy. Ostrzegamy przed zakupem biletów w takich punktach, nie tylko ze względu na zawyżoną cenę, ale również ze względu na brak pewności co do uzyskania tego biletu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ESK Wrocłąw 2016

Tak więc i jedni i drudzy odwracają kota ogonem, nie odpowiadają na zadane pytania. W zasadzie nie widzą w całej sytuacji swojej winy ani większego problemu. Pytanie czy to naprawdę godne podejście dla osób, od których jednak powinno się wymagać pewnej odpowiedzialności i kompetencji?

#wroclaw #davidgilmour #polska #gorzkiezale
  • 2
nie widzą w całej sytuacji swojej winy ani większego problemu


@PavelNedved: może widzą, może nie. Hajs już się zgadza, więc mogą mieć to w dupie. Bo co, nie pójdziesz na inny koncert przez nich organizowany?
@plnk: Właśnie niestety są w takiej sytuacji dość bezkarni.

Jedyna sytuacja, w której taki ebilet zostaje pokarany za takie wpadki jest wybór konkurencyjnych serwisów dystrybucji biletów przez organizatorów kolejnych wydarzeń. A to może być dopiero skutek dużego niezadowolenia klientów tymi usługami.