Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy do końca jest czym #chwalesie ale wczoraj udało mi się zmontować mój pierwszy filmik. Na filmie mój tatełe w Tour de Pologne Amatorów (swoją drogą niezły kozak jest, bo latka lecą, a on co tydzień robi około 100 km). Kręcone #sj4000.


#rower #kolarstwo
xlukex - Nie wiem czy do końca jest czym #chwalesie ale wczoraj udało mi się zmontowa...
  • 22
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Odnoszę wrażenie, że jest to raczej impreza po to, żeby się dobrze bawić, a nie cisnąć wynik. Jeśli już, to jest to bardziej walka z samym sobą, bo nawet na filmiku widać, że niektórzy odpadają przy podjeździe pod Ząb i prowadzą rowery. No i możesz poczuć się jak prawdziwy kolarz, bo jedziesz fragmentem trasy, którą później jadą zawodnicy. Ja póki co byłem tylko jako kibic, ale atmosfera jest bardzo fajna
  • Odpowiedz
@demoos: Ta meta to taka "umowna" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na potrzeby filmu przyciąłem go w tym momencie, bo i tak 5 minut później było już po baterii, a jednak nieco ładniej to wygląda, niż gdyby film kończył się w szczerym polu.
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: @metaxy: przecież tam startuje grubo ponad 1000 osób. czołówka idzie w trupa, do 300-400 miejsca idzie ściganie, dalej jest korek na byle wzniesieniu. dlatego tak to wygląda. na Gliczarowie jak zostaniesz, to idziesz z buta.
generalnie jeden wielki bałagan i żadna przyjemność ze startu, zwłaszcza że trzeba sporo za niego zapłacić.
  • Odpowiedz
@fixie: Bo TdPA to tylko dojarnia kasy, czołówka i tak nie płaci. Z tego co pamiętam zapisało się i pojechało więcej ludzi niż było numerów...czyli 140zł za przejazd w kolumnie bez mierzenia czasu...w portfel nikomu nie zaglądam ale to lekko niepoważne.

Nie dość, że sami startujący sobie przeszkadzają, bo jedzie ich duzo za dużo, to jeszcze samochody i troche motory.

Każdy sektor powinien być podzielony na trzy jak nie 4 mniejsze,
  • Odpowiedz