Wpis z mikrobloga

#cyclinggame #kolarstwo

Dodałem wykopową ligę :)
Zaprosiłem @demoos @schrodingerscat i @Eestel czyli wszystkich których namierzyłem. Musicie tylko się zalogować i kliknąć że potwierdzacie :)

@tududutududu podaj nick to Cię zaproszę albo sam kliknij to Cię zaakceptuję :)
@bangshespregnant założyłeś konto? Będziesz grać?

Ktoś jeszcze? Nie wiem jakie są reguły - czy punkty w lidze będą się liczyły niezależnie od momentu wejścia do ligi, czy można wpisać się w każdej chwili z całym inwentarzem punktów zdobytych wcześniej. Jutro będzie wiadomo :)

Może ktoś z #typujemytdf się jeszcze skusi??

PS. Nie zapomnijcie wytypować pierwszych klasyków w Hiszpanii i uważajcie na listę startową. Najlepiej sprawdzić swoje typy po zatwierdzeniu ostatecznych list startowych (bo na razie są prowizoryczne, szersze) żeby się nie okazało że połowa Waszych typów jednak nie jedzie :) Np. w statystykach widać że 122 picków poszło na Kwiatka, a on zniknął już list :)
  • 42
@demoos: spokojnie schrodinger sam do mnie pisał PW że trzeba pomyśleć nad grupą - więc się autoryzuje na bank :) i jeszcze tududu który kazał się wołać, ale na razie nie podał mi nicku na PCS :) Także 6 osób mamy pewnych :)

Co do klasyfikacji - właśnie nie wiem jeszcze jak to będzie wyglądać, na razie widać że PCS dodają co chwila nowe funkcjonalności, więc kto wie :) A między-teamowa
@schrodingerscat: ale ptaszki są zazwyczaj :) np. na TdF tak z tydzień przed wyścigiem. Kiedy tylko oficjalne kanały zespołów lub wyścigu podają zamknięty skład to oni go potwierdzają na stronie.

Tu jest o tyle dziwnie że są 4 etapy dzień po dniu w tym samym miejscu i wiele ekip będzie żonglować składem więc zabrali więcej zawodników. Wieczorem na pewno będzie oficjalna lista już :)
@demoos: było od razu jak się dołączyłem do grupy POLAND, więc z 2 dni temu. Problem jest taki że teraz w tych rankingach mam wylistowanych ludzi z POLAND i z MirkoTypuje jednocześnie i nie wiem którzy są którzy.