Wpis z mikrobloga

Mam #xiaomi #redminote2 jakieś 2 tygodnie.
-Niestety ze skórzanej oryginalnej obudowy Xiaomi z klapką odpadło logo (zapłaciłem za nią około 50zł)- chciałem zmienić tą tandetną plastikową, trzeszczącą obudowę na coś lepszego.

Ma ktoś może coś takiego?:
http://allegro.pl/etui-alu-xiaomi-redmi-note-2-tyl-szklo-hartowane-i5862270878.html

-Drugi problem jest taki że nie można zainstalować certyfikatów do #eduroam (do uczelnianej sieci wi-fi) wyskakują jakieś błędy.

-Trzeci problem to rozłączanie messengera (inne aplikacje normalnie dostarczają powiadomienia). Po wejściu w messenger dopiero wyskakuje "oczekiwanie na sieć" -> "łączenie"-> "połączono" i dopiero widzę,że dostałem wiadomość- tak mam za każdym razem.

-nie mogę pobrać aktualizacji przez "aktualizacje", nawet jezeli wgram z komputera to wyskakuje błąd.

Doradzi mi ktoś w kwestii obudowy, albo odpowie na któreś #pytanie ?

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #aliexpress
  • 21
@wojtelel: Nie mam opaski, ale jak przeglądałem to nic nie było o funkcji dyktafonu, więc raczej nie. Musiałaby mieć kartę pamięci. Bo w innym przypadku dyktafon przesyłający dane do telefonu przez bluetooth jest trochę bez sensu, bo można to samo robic telefonem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wojtelel: Było tak od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ma monitorowanie snu:

"Opaska jest niezbędnym gadżetem dla każdego użytkownika smartfona pragnącego monitorować swoją aktywność fizyczną. Przy swoich ogromnych możliwościach jest przy tym bardzo mała oraz lekka. Posiada mnogość funkcji, z których podstawowe to monitorowanie pokonanych kroków, regulowany alarm wibracyjny mogący również służyć jako budzik, analiza i monitorowanie faz snu oraz oczywiście wspomniana wcześniej analiza pulsu."

reszta info
@CebulowaKochanka: No tak, ale jak przeciągnę go do góry (zamknę) to nadal nic nie dochodzi. Zobacz ile bym musiał mieć otwartych aplikacji. Zawsze w każdym urządzeniu które posiadałem wszystko dochodziło. Tutaj też dochodzą e-maile z gmaila i powiadomienia facebooka mimo iż jest wyłączony, a np. z wykopu też nie..